Obniżka! Zdrowy tłuszcz Masley Steven , Bowden Jonny Powiększ

Zdrowy tłuszcz Masley Steven , Bowden Jonny

Nowy

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


36,00 zł

-3,90 zł

39,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Co należy jeść, by być zdrowym i nie tyć? To pytanie towarzyszy nam od dawna, a odpowiedzi jest tyle, że wywołują zamęt. Brzuchy tymczasem rosną? Wreszcie pojawiło się światełko w tunelu: lekarz Steven Masley i dietetyk Jonny Bowden, reprezentujący diametralnie różne szkoły dietetyczne, doszli do takiej samej odpowiedzi na pytanie o powód, dla którego tyle osób bezskutecznie walczy z nadwagą i chorobami.

Nie chodzi o rozróżnienie między kaloriami i węglowodanami czy rywalizację diety mięsnej z roślinną. Znacznie ważniejsza jest różnica między zdrowymi i niezdrowymi tłuszczami!Rezultatem odkryć autorów jest książka, w której wprowadzają podział tłuszczów na zdrowe, niezdrowe i neutralne oraz przedstawiają niesamowite właściwości zdrowych tłuszczów, takie jak zdolność do zapewnienia równowagi hormonalnej i kontrolowania apetytu czy zapobieganie stanom zapalnym.

Masley i Bowden tłumaczą, które tłuszcze wybierać, a których unikać i przedstawiają 30-dniowy plan żywieniowy oraz 50 przepisów wg formuły ?tłuszcz-błonnik-białko-smak?. Podpowiadają też, jak unikać błędów w używaniu zdrowych tłuszczów.

Wydawnictwo: Bukowy las

Rok wydania: 2017

Format: 145x210

Ilość stron: 360

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Zdrowy tłuszcz Masley Steven , Bowden Jonny

Zdrowy tłuszcz Masley Steven , Bowden Jonny

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii