Obniżka! Zdrowa wątroba Zdrowe jelita Sandra Cabot Powiększ

Zdrowa wątroba Zdrowe jelita Sandra Cabot

Nowy

Sandra Cabot jest autorka wielu książek dotyczących właściwej diety nie obciążającej wątroby i jelit.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł.


40,00 zł

-4,00 zł

44,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Książka Zdrowa wątroba, zdrowe jelita opisuje łatwy i skuteczny sposób odżywiania się gwarantujący bezpieczne życie w naszym coraz bardziej toksycznym świecie. Jak Twój organizm radzi sobie obecnie? 1. Czy zawsze czujesz się zdrowo i masz dużo energii? 2. Czy ciągle czujesz się niezdrowo i odczuwasz zmęczenie? 3. Czy czujesz, że nie jesteś w formie przez połowę czasu i uważasz, że można czuć się lepiej, niż to ma miejsce?

Większość ludzi odpowiada twierdząco na trzecie pytanie, ale konwencjonalna medycyna nie potrafi znaleźć w organizmie tych osób żadnej przyczyny złego samopoczucia dotykającego milionów ludzi na całym świecie. Dla tych ludzi optymalny stan zdrowia przypomina puzzle z brakującymi kawałkami układanki.

Dr Sandra Cabot po ponad dwudziestu latach zajmowania się medycyną kliniczną odkryła, że brakujące kawałki układanki są proste, ale często pomijane. Mówi nam, że głównym brakującym kawałkiem jest najważniejszy narząd ludzkiego organizmu. Jest to narząd, o którym wszyscy słyszeli, ale nie poświęcają mu właściwej uwagi. Narządem tym jest WĄTROBA i ona jest odpowiedzialna za to, jak dobrze czy źle ktoś się czuje, jak dobrze czy źle jej lub jemu się żyje, oraz jak długo będzie się żyć. Aby żyć bezpiecznie w toksycznym świecie i unikać szerzącej się epidemii nieprawidłowo funkcjonującego układu immunologicznego oraz chorób układu sercowo-naczyniowego, na które cierpią miliony ludzi, trzeba mieć zdrową wątrobę. Książka ta pokazuje, że posiadanie zdrowej wątroby i przewodu pokarmowego jest stosunkowo łatwe i że dzięki temu można mieć dobre zdrowie i prawidłową masę ciała.

Wydawnictwo: Mada

Rok wydania: 2011

Format: 160x210

Ilość stron: 424

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Zdrowa wątroba Zdrowe jelita Sandra Cabot

Zdrowa wątroba Zdrowe jelita Sandra Cabot

Sandra Cabot jest autorka wielu książek dotyczących właściwej diety nie obciążającej wątroby i jelit.

Napisz opinię

Produkty powiązane

20 Innych produktów z tej kategorii