Wyprzedaż! Kroniki historii kosmicznej tom I Księga tronu Powiększ

Kroniki historii kosmicznej tom I Księga tronu

Nowy

Prawa czasu i przekształcenie umysłu ludzkiego

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


10,00 zł

-39,00 zł

49,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Kroniki Historii Kosmicznej to spojrzenie na Wszechświat i życie na Ziemi z uwzględnieniem duchowego wymiaru rzeczywistości. To, co obecnie nazywamy historią ludzkości, jest faktycznie opisem pogrążania się bytu ludzkiego w sferze materii. Oderwanie się od światopoglądu materialistycznego i całego systemu przekonań, leżącego u jego podstaw, jest warunkiem zastąpienia nowym ładem obecnego, trwającego w głębokim kryzysie porządku cywilizacyjnego. Historia Kosmiczna, jako całościowy obraz rzeczywistości, dający pełne zrozumienie jej prawdziwej natury, jest narzędziem podnoszącym ludzką świadomość ku wolności tworzenia świata nieskrępowanego ograniczeniami materii.
KSIĘGA TRONU, pierwszy z siedmiu tomów Kronik Historii Kosmicznej, omawia warunki przemiany ciała, umysłu i świadomości człowieka, by wraz z kresem cyklu, czyli w czasie apogeum materii, zdolny był do wyruszenia w drogę powrotną: ku świadomości duchowego wymiaru ładu rzeczywistości, ku świadomości planetarnej i kosmicznej.

Wydawnictwo: Medium

Rok wydania: 2005

Format: 145x210

Ilość stron: 440

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Kroniki historii kosmicznej tom I Księga tronu

Kroniki historii kosmicznej tom I Księga tronu

Prawa czasu i przekształcenie umysłu ludzkiego

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii