Wyprzedaż! Przedświt Ewolucja Wszechświatów w Nas Soporowska Małgorzata, Soporowski Jędrzej Powiększ

Przedświt Ewolucja Wszechświatów w Nas Soporowska Małgorzata, Soporowski Jędrzej

Nowy

Ewolucja wszechświatów nas

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


10,00 zł

-25,00 zł

35,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Przedświt dotyka najistotniejszych zagadnień dotyczących budzącej się świadomości. Ta książka, napisana przystępnym językiem, w formie dialogowej, umożliwia zrozumienie od podstaw przełomu, który obecnie dokonuje się na skalę globalną. 

Jest to książka dla odważnych, bo zapowiada nowy proces. Porusza tematy niewygodne, krok po kroku demaskuje półprawdy i niedopowiedzenia.

Wielce zagadkowa postać, Crystal, wyjaśnia zupełnie zielonemu Hiumanowi tajniki wiedzy. Robi to tak, że ten, choć początkowo się buntuje, bo wali mu się cały jego solidnie zbudowany świat, powoli zaczyna rozumieć.Zetknięcie z żywą wiedzą, wynikającą z doświadczeń, wprowadza nas na drogę przemiany. Czeka to każdego, kto sięgnie po tę książkę. Przedświt przynosi odpowiedzi na najważniejsze zagadnienia współczesności.

Ta pierwsza z trzech części powoli, stopniowo, wprowadza czytelnika w zagadnienia, które zostaną poruszone w kolejnych książkach Zapisie energetycznym Wszechświata i Czakrotransformacji, przygotowuje do rozpoznania głębszych przestrzeni samego siebie i do przejawienia kosmicznych praw harmonii.

Jest to podręcznik, po który warto sięgnąć nie tylko podczas kryzysu życiowego lub choroby, ale również gdy pragniemy zdrowo się odżywiać, gdy poszukujemy sensu istnienia, gdy nie rozumiemy siebie i świata.

Wydawnictwo: Medium

Rok wydania: 2005

Format: 145x210

Ilość stron: 360

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Przedświt Ewolucja Wszechświatów w Nas Soporowska Małgorzata, Soporowski Jędrzej

Przedświt Ewolucja Wszechświatów w Nas Soporowska Małgorzata, Soporowski Jędrzej

Ewolucja wszechświatów nas

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii