Wyprzedaż! Dieta dla umysłu Antonina Malinkiewicz Powiększ

Dieta dla umysłu Antonina Malinkiewicz

Nowy

Zbilansowana dieta dostosowana do indywidualnych potrzeb

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


10,00 zł

-19,00 zł

29,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Znakomity poradnik dla wszystkich, którzy po zbyt obfitym posiłku czują się ociężali nie tylko fizycznie, ale i intelektualnie. To, co jemy wpływa nie tylko na budowę naszego ciała, lecz również na sprawność naszych małych szarych komórek, jak zwykł mawiać genialny Herkules Poirot. Jak zatem pogodzić potrzeby naszego ciała i intelektu? Jak skomponować zestaw pokarmów tak, by przez wiele dziesięcioleci cieszyć się zdrowiem duszy i ciała.

Najlepsze jest to, że aby to osiągnąć nie trzeba wydawać ogromnych pieniędzy na wymyślne produkty, z których powstaną dania pozbawione smaku. Nie trzeba również odchudzać portfela poprzez zakupy kosztownych suplementów diety, niemających niczego wspólnego z naturalnymi mikroi makroelementami. Wystarczy bowiem odpowiednio dobrać składniki odżywcze zawarte w najzwyklejszych produktach dostępnych w każdym sklepie.

Ta książka jest szansą na zmianę diety na taką, która zapewni nie tylko nienaganną formę fizyczną, ale również sprawność umysłu porównywalną z geniuszem. A sprawny umysł w dzisiejszym społeczeństwie jest jedynym gwarantem sukcesu zarówno zawodowego jak i osobistego. Już dziś możesz osiągnąć harmonię ciała i intelektu.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Rok wydania: 2008

Format: 160x240

Ilość stron: 226

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Dieta dla umysłu Antonina Malinkiewicz

Dieta dla umysłu Antonina Malinkiewicz

Zbilansowana dieta dostosowana do indywidualnych potrzeb

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii