Wyprzedaż! Chcesz być normalny czy szczęśliwy? Przełom w życiu - Robert Betz Powiększ

Chcesz być normalny czy szczęśliwy? Przełom w życiu - Robert Betz

Nowy

Bądź oryginałem, a nie kopią innych.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


10,00 zł

-24,00 zł

34,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Jak często masz ochotę coś zrobić, ale przed działaniem powstrzymuje Cię myśl, co o tym powiedzą inni? Każdy człowiek ma podobne wątpliwości. Należymy do różnych grup, które w naszym odczuciu zapewniają nam bezpieczeństwo, ale czy nie odbierają też indywidualności? Pozwalamy, by życie wymykało nam się z rąk i poświęcamy własne szczęście na ołtarzu poprawności. Czas na zmiany! Ta książka doda Ci odwagi, by uczynić swoje życie wspaniałą przygodą.

Dzięki niej zrzucisz z siebie ciężar stresu i nauczysz się dbać o własne dobro. Znajdziesz tu niezawodne sposoby na zaprzestanie stawiania się w roli ofiary i traktowania strachu jako motoru napędowego swoich działań. Autor zdradzi Ci także tajniki świadomego i w pełni odpowiedzialnego rodzicielstwa. Czas zacząć żyć w zgodzie z samym sobą i otworzyć się na prawdziwe szczęście, które da Ci ogromną satysfakcję i zagwarantuje wolność.

Receptę na nowe życie wystawi Ci Robert Betz. Jest on psychologiem i doradcą życiowym, odnoszącym wielkie sukcesy w swojej praktyce zawodowej oraz autorem wielu bestsellerów. Dzięki niemu uświadomisz sobie, że wszystko co robisz uzależnione jest wyłącznie od Ciebie samego. Specjalnie opracowane przez niego medytacje, będą dla Ciebie inspirującym drogowskazem i cenną pomocą na drodze Twojej przemiany dotychczasowej rzeczywistości. Weź życie we własne ręce i nadaj mu całkowicie nowy kierunek.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Rok wydania: 2012

Format: 145x210

Ilość stron: 180

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Chcesz być normalny czy szczęśliwy? Przełom w życiu - Robert Betz

Chcesz być normalny czy szczęśliwy? Przełom w życiu - Robert Betz

Bądź oryginałem, a nie kopią innych.

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii