Wyprzedaż! Spiesz się powoli Lothar J. Seiwert Powiększ

Spiesz się powoli Lothar J. Seiwert

Nowy

Więcej czasu w zwariowanym świecie

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


10,00 zł

-20,00 zł

30,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Prof. dr Lothar Seiwert to "czołowy niemiecki ekspert w dziedzinie zarządzania czasem" (FOCUS). W roku 1999, jako pierwszy Niemiec, został wyróżniony międzynarodową nagrodą "Excellence in Practice" przyznawaną przez ASTD (American Society for Training and Development) w Atlancie. Jego firma coachingowa i konsultingowa Seiwer-Institut GmbH w Heidelbergu specjalizuje się w takich zagadnieniach jak Time-Management, Life-LeaderschipŠ i Work-Life-Balance. (www.seiwert.de).

Czujesz się zagoniony i masz wrażenie, że twoje codzienne życie staje się coraz bardziej gorączkowe? Zadajesz sobie pytanie, jak to stałe przyśpieszanie zgrać z potrzebą czasu wolnego i spokoju, jak pogodzić wyzwania zawodowe z twoimi dążeniami w życiu prywatnym?

Czołowy ekspert w dziedzinie zarządzania czasem Lothar J. Seiwert pokaże ci, dlaczego oszczędzanie czasu od dawna już nie wystarcza: zarządzanie czasem należącym do przyszłości oznacza całościowe zarządzanie własną osobą oraz aktywne kształtowanie swojego życia. Książka obejmuje między innymi: rozwijanie wizji, wzorców, projektowanie celu życia, ustanawianie ról w życiu, efektywne cotygodniowe planowanie priorytetów, wydajne wykonywanie codziennej pracy

Wydawnictwo: Kos

Rok wydania: 2009

Format: 145x210

Ilość stron: 223

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Spiesz się powoli Lothar J. Seiwert

Spiesz się powoli Lothar J. Seiwert

Więcej czasu w zwariowanym świecie

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii