Obniżka! Reinkarnacja w hipnozie Andrzej Kaczorowski Powiększ

Reinkarnacja w hipnozie Andrzej Kaczorowski

Nowy

Doświadczenia poprzednich wcieleń i innych rzeczywistości

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


14,00 zł

-45,00 zł

59,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Książka Andrzeja Kaczorowskiego Reinkarnacja w hipnozie to plik Twojego komputera zawierający wiedzę ukrytą w nieświadomości każdego człowieka. Tylko poprzez hipnozę możemy osiągnąć wyjątkowe efekty w leczeniu wielu schorzeń psychosomatycznych, a także uzależnień i lęków wywodzących się z dzieciństwa. Reinkarnacja to kolejne foldery naszej duszy, z których każdy zawiera inny program przenoszony na nasze jestestwo ziemskie. W odpowiednich warunkach możemy zmienić swój los i naprawić błędy poprzednich wcieleń. Jednak potrzebujemy do tego uzewnętrznienia naszych emocji podczas seansu hipnotycznego? i otwieramy Microsoft Worda, aby na nowo zapisać nasze istnienie na ziemi. Publikacja wyposażona jest w znaczące elementy kompozycyjne: przejrzysty język, artykuły z prasy i pism medycznych, wypowiedzi znanych autorytetów w zakresie medycyny konwencjonalnej i niekonwencjonalnej, oraz zdjęcia pozwalające poczuć aurę tematu.
Natomiast praca hipnoterapeuty, Andrzeja Kaczorowskiego od pierwszych stron książki do ostatnich jawi się jako rozmowa z przyjacielem na Gadu-Gadu?

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Rok wydania: 2007

Format: 160x240

Ilość stron: 465

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Reinkarnacja w hipnozie Andrzej Kaczorowski

Reinkarnacja w hipnozie Andrzej Kaczorowski

Doświadczenia poprzednich wcieleń i innych rzeczywistości

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii