Obniżka!  W czym huna może pomóc? Mohr Barbel, Mohr Manfred Powiększ

W czym huna może pomóc? Mohr Barbel, Mohr Manfred

Nowy

Nowy wymiar kształtowania rzeczywistości za pomocą starej hawajskiej techniki

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


10,00 zł

-9,00 zł

19,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Ta książka stanowi doskonały przykład sytuacji, w której jeden mail może wywołać lawinę wydarzeń, która jest w stanie odmienić cały wszechświat. W myśl zasady, że wibracje skrzydełek motyla w jednym zakątku ziemi mogą spowodować trąbę powietrzną w zupełnie innym miejscu. Tak właśnie zadziałał e-mail otrzymany przez autorów od Joe Vitale.

Mail dotyczył techniki Ho’oponopono i stanowił swoisty zapłon. Wyzwolił on bowiem ciekawość Państwa Mohr i skłonił ich do poszukiwania zastosowań tej prastarej hawajskiej techniki w życiu każdego z nas. Pozwala ona spojrzeć na każdy problem z zupełnie innej perspektywy. Umożliwia dostrzeżenie w każdym kłopocie pozytywów i autentyczne czerpanie radości z pokonywania przeszkód.

Pierwszym krokiem do lepszego jutra jest bowiem zrozumienie, że to, co znajduje się wewnątrz nas, manifestuje się też na zewnątrz. Jeśli to zrozumiemy, jesteśmy już na prostej drodze do uzdrowienia wszelkich życiowych problemów i niedoskonałości. Ułatwią nam to 3 innowacyjne techniki opracowane przez Barbel i Manfreda Mohr specjalnie pod kątem wykorzystania Ho’oponopono, czyli unikalnej drogi do doskonałości.

Oto prosty sposób na wyeliminowanie z naszego życia wszelkich irytujących nas spraw i uzdrowienie stosunków międzyludzkich – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Poznaj unikalną ścieżkę samorozwoju i poprawy samopoczucia opartą na dostrzeganiu tego, co dobre. W ten sposób powstanie Twoja przyszłość.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Rok wydania: 2015

Format: 145x210

Ilość stron: 101

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

 W czym huna może pomóc? Mohr Barbel, Mohr Manfred

W czym huna może pomóc? Mohr Barbel, Mohr Manfred

Nowy wymiar kształtowania rzeczywistości za pomocą starej hawajskiej techniki

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii