Obniżka! Możesz pokonać raka Ian Gawler Powiększ

Możesz pokonać raka Ian Gawler

Nowy

Nowy styl życia

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


17,90 zł

-32,00 zł

49,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Książka „Możesz pokonać raka”, wydana po raz pierwszy w 1984 roku, szybko zyskała miano rewolucyjnej. Przetłumaczona na czternaście języków, rozeszła się w nakładzie ponad dwustu pięćdziesięciu tysięcy egzemplarzy. Zaliczana do klasyki rodzaju, stała się jedną z najczęściej czytanych książek poświęconych tematyce walki z rakiem.
Niniejsze wydanie zostało całkowicie zaktualizowane. Zawiera ono szereg nowych informacji oraz opis technik w zakresie samopomocy. Książka ta, charakteryzująca się szczególną przejrzystością, 
w sposób dogłębny opisuje zintegrowane, holistyczne podejście do walki z rakiem, kładąc nacisk na kwestie związane ze sposobem odżywiania, potęgą umysłu, medytacją, wsparciem rodzinnym i społecznym, a także duchowym wymiarem życia.

W 1975 roku doktor Ian Gawler, młody weterynarz 
i dziesięcioboista, z powodu raka kości musiał poddać się zabiegowi amputacji prawej nogi. Niestety jeszcze pod koniec tego samego roku rak powrócił. Wbrew rokowaniom w 1981 roku Ian odzyskał zdrowie, a następnie zaangażował się w tworzenie pierwszego na świecie kładącego nacisk na styl życia programu wspierającego pacjentów walczących z chorobą nowotworową.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Rok wydania: 2013

Format: 150x230

Ilość stron: 529

 

Opis: Księgarnia Purana

 

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Możesz pokonać raka Ian Gawler

Możesz pokonać raka Ian Gawler

Nowy styl życia

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii