Obniżka! Droga uzdrowienia jest Jezus o Antonello Cadeddu Powiększ

Droga uzdrowienia jest Jezus o Antonello Cadeddu

Nowy

Prawdziwy uzdrowiciel

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


10,00 zł

-7,90 zł

17,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Dlaczego Bóg nie działa dzisiaj tak, jak działał dawniej? Dlaczego ewangeliści relacjonują, że w czasach Jezusa wielu zostało uzdrowionych, a nie widzimy tylu uzdrowień pośród nas? Czy to oznacza, że Jezusowi trudniej jest uzdrawiać w XXI wieku niż w przeszłości? Czy Jego moc osłabła? A może to nasza wina?
 
Pan chce cię uwolnić od wszelkiego zła i tylko od ciebie zależy, czy dziś rozpocznie się twoje uwolnienie! Jeśli chcesz, dzisiaj może być dzień, w którym Pan na zawsze przemieni twoje życie, dziś może być dniem, w którym dosięgnie cię Jego miłosierdzie, bez względu na to, gdzie teraz jesteś: w błocie i zgniliźnie prostytucji, narkotyków, alkoholizmu, kłamstwa, zazdrości, gniewu, chciwości…

Tylko Jezus jest drogą prawdziewego uzdrowienia.
 
Ojciec Antonello Cadeddu, włoski misjonarz ze Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia, charyzmatyczny kapłan, autor wielu publikacji dotyczących wiary i Bożego miłosierdzia tym razem zaprasza nas na drogę uzdrowienia duszy i ciała.

Wydawnictwo: Esprit

Rok wydania: 2016

Format: 120x165

Ilość stron:123

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Droga uzdrowienia jest Jezus o Antonello Cadeddu

Droga uzdrowienia jest Jezus o Antonello Cadeddu

Prawdziwy uzdrowiciel

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii