Wyprzedaż! Zdrowie od kuchni Barbara Włodarczyk Powiększ

Zdrowie od kuchni Barbara Włodarczyk

Nowy

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


10,00 zł

-19,00 zł

29,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Co mówimy, gdy ktoś skończy posiłek? Na zdrowie. Lecz czy jesteśmy w stu procentach pewni, że zaserwowane danie rzeczywiście wyjdzie posilającemu się na zdrowie? Jest to niezwykle istotna kwestia w dzisiejszych czasach, w których nawet niewinny pomidor może ukrywać w sobie mnóstwo szkodliwych toksyn i pestycydów. Większość z nas nie wie bowiem co tak naprawdę je. A odpowiednio skomponowana dieta ma ogromne znaczenie. Pomaga bowiem unikać całego szeregu chorób - od alergii, przez łuszczycę po choroby układu krążenia, które są statystycznie najczęstszą przyczyną zgonów.

Pożywienie wpływa na nas bardziej niż moglibyśmy przypuszczać. Często traktujemy je tylko jak źródło kalorii, bez których nie mielibyśmy energii na sprostanie wyzwaniom codziennego życia. Tymczasem pokarm jest jednym z największych szans i zagrożeń ludzkiego organizmu. Na niemal wszystko ma wpływ skład ilościowy i jakościowy naszych codziennych posiłków. W dużej mierze od naszej diety zależy, czy grozi nam zapadnięcie na raka, kamicę nerkową czy też pojawią się z wiekiem hemoroidy. Dzięki odpowiednim posiłkom możemy nie tylko uniknąć większości chorób, ale również wpłynąć na leczenie tych, które się już pojawiły.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Rok wydania: 2008

Format: 145x220

Ilość stron: 240

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Zdrowie od kuchni Barbara Włodarczyk

Zdrowie od kuchni Barbara Włodarczyk

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii