Wyprzedaż! Zaklinacz dusz Izabela Janczarska Powiększ

Zaklinacz dusz Izabela Janczarska

Nowy

Przeprowadzanie w zaświaty

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


10,00 zł

-19,00 zł

29,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Autorka, Izabela Janczarska, przedstawia swoje prawdziwe doświadczenia z przeprowadzania dusz. Jest niczym Melinda Gordon z serialu „Zaklinacz dusz”. Zbłąkane dusze spotyka w czasie swoich licznych podróży. Przychodzą do niej w trakcie snu, ale też w ciągu dnia. Widzi realne postaci ich strój, sylwetkę. Rozmawia o nich z ludźmi, którzy mieszkają w domu lub okolicy, gdzie je spotkała. Często okazuje się, że poznaje też ich krewnych czy bliskich. Jest przekonana, że dusza człowieka wciąż na nowo się odradza. Pomaga im przejść na Drugą Stronę. Daje szansę na ponowne narodzenie, kolejne wcielenie i dalszy rozwój. Przeprowadzaniu towarzyszą rytuały i modlitwy. Przez wiele lat autorce pomagał Tomasz Stefan Gregorczyk, radiesteta, publicysta i badacz zjawisk paranormalnych. 


Jeśli boisz się duchów, to po tej lekturze już nie będziesz. Dusze, które nie odeszły,  pozostawiły niedokończone sprawy. Starają się je wykonać, nie zdając sobie sprawy z tego, że ich możliwości działania na ziemi już minęły. I wtedy zdarzają się „dziwne” rzeczy, które trudno wytłumaczyć.

Może i Ty odczuwałeś czyjąś obecność, choć w pobliżu nikogo nie było. Po lekturze tej książki będziesz wiedział do kogo zwrócić się po wsparcie lub jak sam możesz pomóc zbłąkanym duszom. Każda z nich zasługuje na kolejną szansę odrodzenia, poznawania i dalszego rozwijania się. 
Wszyscy powinniśmy mieć szansę osiągnąć Raj.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Rok wydania: 2012

Format: 145x210

Ilość stron: 213

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Zaklinacz dusz Izabela Janczarska

Zaklinacz dusz Izabela Janczarska

Przeprowadzanie w zaświaty

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii