Wyprzedaż! Zdrowa kuchnia dla dzieci Anna Kłosińska Powiększ

Zdrowa kuchnia dla dzieci Anna Kłosińska

Nowy

Wskazówki, rady, przepisy

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


10,00 zł

-9,00 zł

19,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Sposób żywienia w najwcześniejszych latach życia jest sprawą niezwykle ważną. Już w dzieciństwie kształtują się bowiem nawyki żywieniowe, a błędy popełnione w tym okresie dają o sobie znać w późniejszym wieku. Cukrzyca, otyłość, miażdżyca to tylko niektóre z długiej listy chorób, które zaczynają się bardzo wcześnie, a odpowiedzialność za nie częstokroć spoczywa na rodzicach. Jedynym sposobem zmiany złych nawyków i niewłaściwych wzorców żywieniowych jest przedstawienie alternatywy i prezentacja zdrowych produktów w diecie dziecka, będących źródłem niezbędnych składników pokarmowych. 
Książka ta nie jest poradnikiem dietetycznym ani książką kucharską, zawiera natomiast propozycje mogące uzupełnić wiedzę rodziców na tematy związane z żywieniem ich pociech. Przepisy kulinarne również mogą stanowić uzupełnienie, czasem też być alternatywą wobec tradycyjnych potraw przyrządzanych naszym dzieciom.

Wydawnictwo: Interspar

Rok wydania: 2013

Format: 145x210

Ilość stron: 138

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Zdrowa kuchnia dla dzieci Anna Kłosińska

Zdrowa kuchnia dla dzieci Anna Kłosińska

Wskazówki, rady, przepisy

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii