Wędrówka dusz dr Michael Newton

Ta wyjątkowa książka – “Wędrówka dusz” – po raz pierwszy odkrywa tajemnicę życia w świecie dusz po śmierci człowieka na Ziemi.

Waga 1 kg
%

36,82 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Dr Michael Newton, doktor doradztwa personalnego, dyplomowany hipnoterapeuta prowadzący prywatną praktykę, rozwinął swoją własną technikę hipnozy by dosięgnąć ukrytych wspomnień swoich pacjentów o ich życiu po śmierci. Powstałe zapisy rozmów z pacjentami stanowią “dziennik podróży” po – wybranych spośród setek innych – przykładach dwudziestu dziewięciu osób, które zostały przeniesione w stan nad świadomości. W stanie głębokiej hipnozy osoby te w poruszający sposób opisują to, co wydarzyło się pomiędzy ich poprzednimi inkarnacjami na Ziemi. Wyjawiają one barwne szczegóły naszych odczuć w chwili śmierci, z kim się spotykamy zaraz po odejściu z ciała, jak wygląda świat dusz, gdzie się udamy i czym będziemy się zajmować jako dusze oraz – dlaczego decydujemy się powrócić w określonych ciałach. Po przeczytaniu książki Wędrówka dusz lepiej zrozumiesz nieśmiertelność ludzkiej duszy oraz stawisz czoło wyzwaniom codziennego życia z większą świadomością celu, kiedy zaczniesz rozumieć przyczyny zdarzeń z twojego własnego życia. W stanie głębokiej hipnozy dwadzieścia dziewięć osób przypomina sobie swoje przeżycia pomiędzy kolejnymi wcieleniami, kiedy istniały jako duchowe istoty.

A oto kilka tematów szczegółowo omówionych w tej książce:
– co czujemy w chwili śmierci
– co widzimy i czujemy zaraz po śmieci
– duchowi przewodnicy (dusze opiekuńcze)
– dlaczego jesteśmy przypisani do określonych grup dusz w świecie duchowym
– czym się tam zajmujemy jak wybieramy następne ciało, by powrócić na Ziemię
– o różnych poziomach rozwoju dusz: początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych
-kiedy i gdzie po raz pierwszy uczymy się rozpoznać nasze bratnie dusze na Ziemi
-cel życia i przejawy istnienia “Stwórcy”.

Jeśli czytałeś książki Raymonda Moody’ego, jak np. “Życie po życiu” lub “Życie przed życiem”, to koniecznie musisz zapoznać się z książkami Michael’a Newtona, bo Wędrówka dusz i Przeznaczenie dusz zabiorą cię nieskończenie dalej w ten duchowy świat.

Wydawnictwo: Illuminatio

Rok wydania: 2020

Ilość stron: 426

Format: 150×220

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…

Wróć na górę