Technika metamorficzna Aline Gruber-Keppler

…więcej niż refleksologia

Waga 1 kg
%

36,41 

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 36,41 

Opis

Technika ta wywodzi się z refleksologii i polega na masażu stóp, głowy i dłoni. Pomaga ona uwolnić wielopokoleniowe obciążenia, które mogą zostać uleczone i zobaczone. tego typu masaż jest zwany także „motylkowym” ponieważ stosuje się tu delikatny dotyk przypominający muskanie motyla.

Stosuje się także te technikę w pracy z kobietami w ciąży lub po trudnym porodzie czy cesarskim cięciu. Polecana jest dla dzieci gdyż poprawia pamięć, usprawnia naukę, jak również polecana jest dla dzieci z autyzmem, zespołem Dawna.

Ta terapia naturalna ma wielkie znaczenie przy uzdrawianiu holistycznym. Poprzez masaż metamorfozy wzmocnisz swoje zdrowie, odbudujesz odporność i pokonasz ból. Masaż metamorfozy pobudza procesy samouzdrawiania i wprowadza ciało w głęboki relaks. Autorka tę metodę łączy z uzdrawianiem czakr.

To połączenie sprawia, że pozbędziesz się chorób i naładujesz się pozytywną energią. Terapię metamorfozy można stosować nawet na dzieciach z ciężkimi chorobami. Udowodniono, że łagodzi ona objawy autyzmu. Łagodny masaż metamorfozy – głęboki relaks i pozytywna energia.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Rok wydania: 2022

Format: 145×210

Ilość stron: 110

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg