Spirulina Platensis 80 GRAM, 320 szt BIO

Spirulina Platensis to najpopularniejsza odmiana Spiruliny, która ze swoich właściwości odżywczych i zdrowotnych znana jest już od ponad 40 lat na całym świecie.

Waga 0,5 kg
%

35,00 

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,00 

Opis

Spirulina Platensis 100% 80 gram – 320 szt,  BIO, Bio Organic Foods (BOF)

Jest 100% czystą algą słodkowodną sprasowaną do postaci tabletek przy użyciu pary wodnej bez dodatku jakichkolwiek środków chemicznych.

Spirulina jest źródłem wszystkich ośmiu aminokwasów egzogennych. Są one niezbędne wraz z odpowiednią ilością azotu dla prawidłowego przebiegu procesu syntezy także pozostałych białek-aminokwasów endogennych.

Spirulina Platensis jest hodowana w ochronnej biologicznej strefie bez użycia herbicydów i pestycydów, nie zawiera substancji modyfikowanych genetycznie (GMO).

Składniki: 100% spirulina platensis prasowana do postaci tabletek przy użyciu pary wodnej.

Dawkowanie: 3 razy dziennie po 5 tabletek popić minimum 1 szklanką wody, zalecana porcja dzienna to 15 tabletek czyli 3 gramy. Nie przekraczać zalecanej porcji.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Wszelkie informacje zawarte tutaj mają charakter wyłącznie informacyjny i w żadnym wypadku nie zastępują porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Informacje dodatkowe

Waga 0,5 kg