Sekrety szczęśliwego życia, pierwsza część serii, Oleg Torsunov

jak zorganizować codzienne życie, aby odnaleźć więcej szczęścia, harmonii i spokoju

Waga 1 kg
%

28,70 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Oleg Gennadievich Torsunov (ur.1965 na Uralu) – doktor nauk medycznych Samara Medical Institute. Specjalista zdrowia publicznego. Absolwent Uniwersytetu Przyjaźni Narodów w Moskwie, gdzie studiował akupunkturę. Autor licznych prac naukowych nad konwencjonalnymi i alternatywnymi formami medycyny. Badacz współczesnych osiągnięć w psychologii i medycynie skupiających się na poprawie jakości ludzkiego życia.

Przez kilka lat mieszkał w Indiach, gdzie studiował m.inn. ajurwedę. Od ponad czterdziestu lat bada starożytne dziedzictwo wedyjskie w dziedzinie medycyny, rozwoju fizycznego i duchowego człowieka, relacji społecznych i osobistych, dostosowując te doświadczenia do współczesnych warunków i prezentując w swych książkach i licznych wykładach na całym świecie.

“Szczęście pojawia się, to znów znika – trudno je utrzymać nie znając sekretów szczęśliwego życia. Tymczasem możliwość bycia szczęśliwym mieści się w głębi naszej psychiki. Szczęście kryje się w każdym z nas. Co więcej – obowiązkiem człowieka jest być szczęśliwym!

Ta książka pomoże Ci dokładnie poznać złożone ludzkie cechy oraz prawa wszechświata, bezpośrednio wpływające na nasze życie. Obecnie dla wielu ludzi oczywistym jest, że poza materialną, postrzegalną rzeczywistością, istnieją w naszym życiu także zjawiska związane z niewidocznym wpływem subtelnych praw i sił na naszą świadomość.”

“Problemy w życiu pojawiają się po to, by nauczyć na jak je rozwiązywać.”

Mądrość starożytnych Wed

Wydawnictwo: I.D.Polska

Rok wydania: 2019

Format: 145×210

Ilość stron: 256

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…