Sekrety szczęśliwego życia Oleg Torsunov

Mądrość starożytnych Wed

Waga 0,50 kg
%

19,00 

Opis

Oleg Gennadievich Torsunov (ur.1965 na Uralu) – doktor nauk medycznych Samara Medical Institute. Specjalista zdrowia publicznego. Absolwent Uniwersytetu Przyjaźni Narodów w Moskwie, gdzie studiował akupunkturę. Autor licznych prac naukowych nad konwencjonalnymi i alternatywnymi formami medycyny. Badacz współczesnych osiągnięć w psychologii i medycynie skupiających się na poprawie jakości ludzkiego życia.

Przez kilka lat mieszkał w Indiach, gdzie studiował m.inn. ajurwedę. Od ponad czterdziestu lat bada starożytne dziedzictwo wedyjskie w dziedzinie medycyny, rozwoju fizycznego i duchowego człowieka, relacji społecznych i osobistych, dostosowując te doświadczenia do współczesnych warunków i prezentując w swych książkach i licznych wykładach na całym świecie.

Przygotuj się… Ta książka zmieni twoje życie na lepsze! Oleg Torsunov zdradza sprawdzone, sekretne sposoby na budowanie głębokich i przede wszystkim szczęśliwych relacji z ludźmi według starożytnych Wed. Jasno, szybko i przyjemnie uczy nas, jak dbać o tę najwyższą wartość, którą jest rodzina. Miłość, spełnienie, wzajemnie zrozumienie – przecież tego właśnie pragniemy, prawda?

I ty sięgnij po książkę Torsunova pt. „Sekrety szczęśliwego życia”, a po lekturze spojrzysz na swój związek zupełnie inaczej. JESTEŚ GOTOWY?

Wydawnictwo: I.D.Polska

Rok wydania: 2018

Format: 145×210

Ilość stron: 123

Informacje dodatkowe

Waga 0,50 kg

group38
Może spodoba się również…

NEWSLETTER

Subskrybuj jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach