Obniżka! Jezus najwiekszy terapeuta wszech czasów Mark W. Baker Powiększ

Jezus największy terapeuta wszech czasów Mark W. Baker

Nowy

Psychologiczne przesłanie Ewangelii

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


28,90 zł

-6,00 zł

34,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Analiza psychologiczna nauk Jezusa. Baker dowodzi, iż najnowsze odkrycia psychologiczne nie tylko nie kłócą się z przesłaniem Jezusa, lecz czynią je bardziej zrozumiałym. Psychoterapeutyczna mądrość zawarta w naukach Jezusa może pomóc w próbach zachowania zdrowia psychicznego. Autor ukazuje sposoby, jak można ją odnieść do współczesnego człowieka.

Analiza współczesnych teorii psychoanalitycznych umożliwiła mi spojrzenie pod innym kątem na naukę Jezusa i wzbogaciła życie moje oraz moich pacjentów. Odkryłem, że najnowsze odkrycia psychologiczne nie tylko nie kłócą się z przesłaniem Jezusa, lecz czynią je wręcz bardziej zrozumiałym, pełnym psychologicznej głębi, której wcześniej nie dostrzegałem. Książka ta rzuca świeże spojrzenie na dobrze znane przypowieści, pozwalając nam w świetle współczesnej myśli psychologicznej czerpać nową mądrość ze słów Jezusa.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Rok wydania: 2007

Format: 145x210

Ilość stron: 311

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Jezus największy terapeuta wszech czasów Mark W. Baker

Jezus największy terapeuta wszech czasów Mark W. Baker

Psychologiczne przesłanie Ewangelii

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii