Obniżka! Bez uzależnień Powiększ

Bez uzależnień John Flaherty

Nowy

Dla tych którzy poszukują prawdziwej wolności

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


35,95 zł

-5,00 zł

40,95 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Życie niesie ze sobą wiele sposobności do uzależnień. To nie tylko narkotyki, alkohol czy tytoń, ale również emocje, niepowodzenia, związki, niska samoocena, brak pieniędzy, leki czy problemy zdrowotne. Tkwimy w pewnych schematach zachowań i z czasem zapominamy po co zostały kiedyś stworzone. Następnie takie zachowania zaczynają uzależniać, ponieważ są znane, wygodne a czasem głęboko zakorzenione.

Książka "Bez Uzależnień" uświadamia nam, że już wystarczająco długo tkwiliśmy w mentalności ofiary, przekonując samych siebie, że poczucie zależności oraz bezradność są absolutną podstawą człowieczeństwa. Przekonanie to najsilniej przejawia się w środowisku związanym z terapią uzależnień, a zwłaszcza w tradycyjnych programach leczenia, dostępnych dla większości ludzi.

John Flaherty, łącząc współczesne odkrycia naukowe, starożytną mądrość duchową i historie z prawdziwego życia, opisuje praktyczne środki, dzięki którym możemy odrzucić problemy z nałogowymi zachowaniami, pokazuje drogę wyjścia z bezsilności i przedstawia bardziej przekonujący, duchowo wyzwalający i pełniejszy sposób życia. Ta wyjątkowa książka jest dla wszystkich, którzy cierpią na jakąkolwiek formę uzależnienia, jak również dla terapeutów, mediatorów i osób będących w związkach z osobami uzależnionymi.

Wydawnictwo: Biały Wiatr

Rok wydania: 2015

Format: 145x210

Ilość stron: 219

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Bez uzależnień John Flaherty

Bez uzależnień John Flaherty

Dla tych którzy poszukują prawdziwej wolności

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii