Obniżka! Cuda zdarzają się co dzień Louise L.Hay i Przyjaciele Powiększ

Cuda zdarzają się co dzień Louise L.Hay i Przyjaciele

Nowy

Relacje osób, które doświadczyły cudów, stosując metody opisane w książkach Louise L. Hay

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


35,00 zł

-3,00 zł

38,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Tę książkę napisali wraz z L. Hay ludzie, którzy dokonali w swoim życiu cudownej przemiany poprzez zmianę sposobu myślenia o sobie, o innych, o świecie, o stwórczej sile życia. Nie potrzebowali do zmiany swego losu ani pieniędzy, ani specjalnych środków czy warunków. Wystarczyła inspiracja, a potem wola, zaufanie i konsekwencja w wykonywaniu kilku ćwiczeń. Pomoc, inspirację i wiedzę o całym procesie przemiany znaleźli w książkach i nagraniach audio L. Hay.

Relacje, opowiedziane przez ludzi z całego świata w listach do L. Hay, są niezwykle inspirujące. Pokazują, jak z beznadziejnych sytuacji można wyjść ku świetlistym wyżynom. Wiele z tych osób postanowiło nieść dalej to światło, które zapalili w sobie, aby proces pozytywnych przemian zataczał coraz szersze kręgi, z korzyścią dla wszystkich ludzi i całego życia na naszej planecie.

Po każdym rozdziale - skupiającym listy dobrane tematycznie według poszczególnych sfer życia, takich jak zdrowie, praca, finanse i inne - L. Hay proponuje odpowiednie afirmacje i ćwiczenia, aby także każdy z czytelników mógł zacząć podróż ku lepszemu życiu.

Louise L. Hay, autorka światowego bestsellera "Możesz uzdrowić swoje życie", od wielu lat pomaga ludziom na caym świecie w odkryciu i uruchomieniu swego potencjału sił twórczych, umożliwiających rozwój osobisty i samouzdrawianie. Czyni to poprzez swoje książki, których nakłady przekroczyły 50 mln egzemplarzy, poprzez wykłady i seminaria. Utworzyła wydawnictwo Hay House, zapraszając autorów inspirujących, wartościowych tytułów.

Wydawnictwo: Medium

Rok wydania: 2010

Format: 145x210

Ilość stron: 295

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Cuda zdarzają się co dzień Louise L.Hay i Przyjaciele

Cuda zdarzają się co dzień Louise L.Hay i Przyjaciele

Relacje osób, które doświadczyły cudów, stosując metody opisane w książkach Louise L. Hay

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Innych produktów z tej kategorii