Obniżka! Jesteś tym czym twoje myśli Małgorzata Wójcik Powiększ

Jesteś tym czym twoje myśli Małgorzata Wójcik

Nowy

Jak świadomie wymyślić sobie lepszą przyszłość

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


26,90 zł

-3,00 zł

29,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Nie od dziś wiadomo, że każda myśl ma znaczenie. Udowadnia to m.in. teoria względności Einsteina, a lekarze potwierdzają, że w przypadku wielu poważnych schorzeń kluczowe jest nastawienie pacjenta. Myśli są jednak niezwykle ważne nie tylko dla Twojego zdrowia, ale także kreują wszystkie pozostałe sfery życia. Jak wykorzystać ten fakt? Porad udziela absolwentka Studium Psychologii Psychotronicznej w swojej szokująco prostej, a zarazem niezwykle skutecznej publikacji.

Autorka wyjaśnia, że możesz dokonać zmian w swojej codzienności dosłownie w każdej chwili. Swoje tezy popiera osiągnięciami znanych filozofów, fizyków i innych wybitnych przedstawicieli świata nauki oraz doświadczeniami praktyków Prawa Przyciągania. Twoje życie może stać się cudem, jeśli weźmiesz je w swoje ręce lub koszmarem, jeżeli pozwolisz aby to warunki zewnętrzne kierowały Tobą. Czas byś zrozumiał charakter energetyczny myśli i to, jak wpływają one na świat fizyczny.

Każdy rozdział jest poświęcony jednej sferze życia: zdrowiu, miłości, pracy, finansom czy przekonaniom. Dowiesz się z nich, jak zbudować w sobie świadomość sukcesu, bogactwa czy szczęścia. Uświadomisz sobie również, że z każdej trudnej sytuacji możesz wyjść z pomocą konstruktywnych myśli. Nauczysz się modyfikować sposób myślenia dzięki afirmacjom, medytacjom i wizualizacjom oraz poznasz ćwiczenia pozwalające pracować nad charakterem i podświadomością.

Wymyśl sobie wspaniałe życie.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Rok wydania: 2015

Format: 145x205

Ilość stron: 244

 

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Jesteś tym czym twoje myśli Małgorzata Wójcik

Jesteś tym czym twoje myśli Małgorzata Wójcik

Jak świadomie wymyślić sobie lepszą przyszłość

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Innych produktów z tej kategorii