Obniżka! Praktykowanie potęgi teraźniejszości Eckhart Tolle Powiększ

Praktykowanie potęgi teraźniejszości Eckhart Tolle

Nowy

Główne nauki, medytacje, i ćwiczenia

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


22,00 zł

-5,00 zł

27,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

We wstępie do niniejszej książki Eckhart Tolle pisze: 
"Od czasu pierwszego wydania w 1997 roku, "Potęga Teraźniejszości" wywarła wpływ na zbiorową świadomość, w sposób, w jaki nie byłem w stanie sobie wyobrazić. Książka została przetłumaczona na piętnaście języków, a ja codziennie otrzymuję e-maile od czytelników z całego świata. Piszą jak bardzo odmieniło się ich życie, kiedy weszli w kontakt z zawartymi w niej naukami. Wielu czytelników, którzy pisali do mnie, wyraziło życzenie, aby praktyczne aspekty nauk zawartych w "Potędze Teraźniejszości" zostały wyrażone w bardziej przystępnej formie, tak by mogły być użyteczne w codziennej praktyce. Ta prośba stworzyła impuls do napisania tej książki". 

Książka "Praktykowanie Potęgi Teraźniejszości" to niezwykły przewodnik po głównych naukach Eckharta Tolle uznawanego za jednego z największych współczesnych nauczycieli duchowych. Najlepiej jest czytać poszczególne fragmenty wolno i bez pośpiechu. Słowa tej książki, podobnie jak jej pierwowzoru mają moc budzenia wewnętrznej Obecności. Zaproponowane ćwiczenia, medytacje i nauki mają pomóc uzyskać głęboki spokój, równowagę i harmonię. Ich celem jest rozbudzenie nowego stanu świadomości i utrzymanie go w codziennym życiu. Książka w niezwykle prosty, a jednocześnie głęboki sposób pokazuje sposoby prowadzenia wyzwolonego życia, w którym nie zadajemy już bólu, ani sobie ani innym.

Wydawnictwo: Biblioteka Nowej Ziemi

Rok wydania: 2009

Ilość stron: 153

Format: 130x180

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Praktykowanie potęgi teraźniejszości Eckhart Tolle

Praktykowanie potęgi teraźniejszości Eckhart Tolle

Główne nauki, medytacje, i ćwiczenia

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Innych produktów z tej kategorii