Obniżka! Powiększ

Pokolenie Ja Niezdolni do relacji Michael Nast

Nowy

Dlaczego tak bardzo skupieni jesteśmy na sobie?

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


30,00 zł

-4,99 zł

34,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Dlaczego  pokolenie dzisiejszych 30-40 latków, ale też już ludzi młodszych, z takim trudem buduje trwałe związki? Statystyki mówią o lawinowym wzroście jednoosobowych gospodarstw domowych w Europie Zachodniej, a więc zapewne wkrótce także i w Polsce.

Naukowcy różnych dziedzin od dawna głowią się, jak wytłumaczyć ten fenomen, a Michael Nast robi to lekko, zwięźle i przekonująco.  Autor kreśli szerszą perspektywę – nie ogranicza się do samych relacji romantycznych, wspomina też o wpływie pracy, środowiska, mediów na nasze oczekiwania.

Michael Nast analizuje różne aspekty współżycia. Rozprawia się z pewnymi mitami popkultury, tak mocno zakorzenionymi w naszej świadomości, że przyjmujemy je za coś oczywistego. Nie daje recepty na związek – ale takich książek było już dużo – służy jedynie diagnozą, dlaczego sytuacja obecnych 30-40 latków wygląda tak, a nie inaczej.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Rok wydania: 2018

Format: 140x210

Ilość stron: 206

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Pokolenie Ja Niezdolni do relacji Michael Nast

Pokolenie Ja Niezdolni do relacji Michael Nast

Dlaczego tak bardzo skupieni jesteśmy na sobie?

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii