Rozmowy z Drzewami część II, Weronika Dąbrowska

mądrość drzew

%

38,00 

Opis

Weronika Dąbrowska, malarka, wizjonerka i architekt, fascynatka przyrody, kontaktu z naturą. Prowadzi warsztaty z Malarstwa Intuicyjnego oraz warsztaty Rozmów z Drzewami. Uważa, że każdy może rozmawiać z Drzewem, czerpać od niego mądrość, a nawet współpracować dla ogólnego dobrobytu.

W drugiej książce Rozmowa z Drzewami – mądrość drzew, autorka dogłębniej przedstawia przekaz płynący z drzew. W dużej mierze koncentruje się na żywiołach, z których się składamy: ekscytacja, ziemia, ogień, woda, metal, powietrze. Opisuje, co poszczególne drzewa mówią o emocjach, zjawiskach przypisanych do tych żywiołów.

„Cisy mówią o żywiole miłości: Pozwala on istotom na łączenie się w wir dążący do Źródła Istnienia. Łączą się tym żywiołem ludzie z ludźmi, jak i ludzie z Drzewami, Ludzie ze  Zwierzętami. Nie ma tu bariery ciał fizycznych, która istnieje w 3 wymiarze.  Jako żywioł 5 wymiaru jest wyraźnie widoczny dla świadomości dopiero po wzniesieniu się do niego. Tworzy harmonijne struktury w materii. Jest widoczny, odczuwalny, słyszalny jako piękno, harmonia.”

Wydawnictwo: New Space

Rok wydania: 2019

Okładka: miękka ze skrzydełkami

Format: 130×210

Ilość stron: 166

group38
Może spodoba się również…

NEWSLETTER

Subskrybuj jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach