Reperkusje czyli jak zostawiłem glam rocka dla podróży przez wiele…

Poruszająca opowieść biograficzna perkusisty zespołu The Rubettes – Johna Richardsona opisująca jego niezwykłe doświadczenia związane z regresingiem.

Waga 1 kg
%

25,42 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Opowieść perkusisty glamrockowego zespołu The Rubettes, który opuścił świat sławy, by odnaleźć siebie.

John Richardson opisuje swoje życie od czasów dzieciństwa spędzonego w brytyjskim hrabstwie Essex. Opowiada o przemyśle muzycznym lat 70. i historii zespołu The Rubettes, który wciąż cieszy się popularnością na całym świecie, by w końcu dać czytelnikom świadectwo spełnienia siebie na nowej drodze duchowej.

Opowieści Richardsona o tajemnicach reinkarnacji, osiąganiu wewnętrznego spokoju i jodze zaciekawią nie tylko jego fanów, lecz także wszystkich, którzy interesują się duchową stroną egzystencji.

John Richardson urodził sie i wychował w Essex we wschodniej Anglii. Mając 20 lat, zyskał sławę jako założyciel, perkusista, wokalista i autor wielu hitów popularnej w latach 70-tych glamrockowej grupy The Rubbetes.

W 1983 roku Richardson opuścił zespół, by poświęcić się medycynie alternatywnej i metodzie terapii regresywnej. W ostatnich latach stworzył własny muzyczny styl i rodzaj opartej na mantrach terapii. Nakaładem wytwórni New World Music ukazały sie jego solowe płyty z gatunku New Age.

Obecnie Richardson koncertuje także z reaktywowanym zespołem The Rubettes i uczy recytacji mantr jogicznych.

Wydawnictwo: Purana

Rok wydania: 2012

Format: 145×205

Ilość stron: 239

ISBN: 978-83-60170-48-9

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…