Rdest ostrokończysty 20 ml

Polecany między innymi przy schorzeniach nerek i zmianach reumatycznych.

Waga 0,5 kg

38,00 

Opis

Suplement diety

Zawartość netto: 20 ml

Zawiera naturalne substancje czynne wzmacniające organizm. Uzupełnia dietę w antyoksydanty.

Dzięki swoim właściwościom wzmacniającym nazwany został eliksirem długiego życia. Zawiera jeden z najsilniejszych znanych antyutleniaczy – resveratrol.

Składniki: kłącze rdestu ostrokończystego (Polygonum cuspidatum), spirytus rektyfikowany (zawartość etanolu max. 50%), woda.

Sposób użycia: jako uzupełnienie diety dla osób dorosłych, 6 kropli rano i wieczorem przed jedzeniem.

Nie rozcieńczać. Stosować przez 40 dni. Przerwa minimum 2 tygodnie, następnie przyjmować w cyklach: przez 3 dni po 6 kropli 3 razy dziennie i 3 dni przerwy. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Supplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Sposób przechowywania: w temperaturze pokojowej, szczelnie zamknięte, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Uwaga: Preparat zawiera 50% etanolu. Może osłabić zdolność kierowania pojazdami mechanicznymi i obsługę maszyn będących w ruchu. Preparat nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży oraz matki karmiące.

Producent: Medi-Flowery ApS, Dania

UWAGA:Wszelkie informacje zawarte tutaj mają charakter wyłącznie informacyjny i w żadnym wypadku nie zastępują porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Informacje dodatkowe

Waga 0,5 kg