Przebudzenie, Magdalena Juchniewicz

Wyjdź z toksycznych relacji, naucz się stawiać granice i omijać narcyzów, zaufaj sobie

Waga 1 kg
%

53,29 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Budowanie zdrowych relacji rozpoczyna się od zadbania o swoje dobro. Książka “Przebudzenie. Wyjdź z toksycznych relacji, naucz się stawiać granice i omijać narcyzów, zaufaj sobie” jest podręcznikiem dla osób, które chcą się chronić przed toksycznymi związkami lub obawiają się, że się w nich znalazły.

Narcyz, osoba toksyczna, przemocowiec. To określenia, które słyszy się w mediach lub w rozmowach z koleżankami, ale nigdy nie dopuszcza się do siebie, że mogą opisywać kogoś, z kim jest się samemu w związku. Książka “Przebudzenie. Wyjdź z toksycznych relacji, naucz się stawiać granice i omijać narcyzów, zaufaj sobie” jest podręcznikiem dla drugich połówek, które czują, że w ich relacji coś jest nie tak.

Magdalena Juchniewicz w swojej książce dodaje odwagi i uczy, jak rozpoznać toksyczną relację. Przekazuje wskazówki odnośnie do wykrywania potencjalnie szkodliwej osoby oraz wychodzenia ze związku, który wyniszcza. Pomaga stawiać jasne i nieprzekraczalne granice oraz podpowiada, jak odzyskać swoją przestrzeń po znajomości z narcyzem.

O autorce

Magdalena Juchniewicz jest dyplomowanym coachem i terapeutką. Swoim klientom oferuje pomoc w rozwoju osobistym, radzeniu sobie ze stresem i dochodzeniu do siebie po traumatycznych wydarzeniach z przeszłości. Jest autorką dwóch książek. Jej debiut – “Wrażliwiec to ja. Jak radzić sobie w życiu, będąc wysoko wrażliwą osobą” – porusza tematy odbierania zbyt wielu bodźców, zmęczenia i nadmiernej wrażliwości na otoczenie.

Wydawnictwo: Pascal
Rok wydania: 2023
Okładka: zintegrowana
Format: 165×215
Ilość stron: 224

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…

Wróć na górę