Powrót do natury, Grażyna Balkan

%

32,00 

Opis

Książka ta zawiera szeroką wiedzę o żywiołach i cyklicznych zmianach w przyrodzie, które już w starożytności były wykorzystywane do uzdrawiania człowieka przez naturalistów. Wiedza ta stała się podstawą do powstania takich dziedzin jak medycyna chińska, helioterapia, chromoterapia, wodolecznictwo, tlenoterapia, naturopatia, terapie częstotliwościami i inne, które tutaj zostały opisane.
Człowiek jako cząstka kosmosu i ziemskiej materii jest zależny od istniejących prawidłowości jego otoczenia i reaguje na nie. Organy w ludzkim ciele funkcjonują dokładnie według cyklicznych procesów i mogą zostać wytrącone z równowagi lub zniszczone przez konsumowany pokarm, emocje lub wpływ środowiska. Każda choroba zaczyna się od zaburzeń rytmu w organizmie.
Wiele chorób bierze początek z zaburzenia energii Qi a ich częstym komponentem jest dysharmonia emocjonalna. Zaburzenie fizyczne zaczyna nasilać zaburzenie na poziomie psychiczno-umysłowym i na odwrót. Ważną rolę w zachowaniu zdrowia odgrywa styl życia i jakość odżywiania. Jeśli będziemy prowadzić je zgodnie z naturą będziemy cieszyć się dobrym zdrowiem, kondycją i przedłużymy sobie życie. Wskazówki w tym kierunku są w tej książce zawarte.

Opis pochodzi od wydawcy.

Wydawnictwo: ENSO

Rok wydania: 2020

Okładka: miękka

Format: 140×230

Ilość stron: 202

ISBN: 9788364769221

group38
Może spodoba się również…

NEWSLETTER

Subskrybuj jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach