Potęga teraźniejszości Eckhart Tolle

Gdzie zmierzasz, znajdź odpowiedź

Waga 1 kg
%

32,72 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Przez całe życie poznajemy siebie, uczymy się żyć tu i teraz, wgłębiamy się w swoją duszę i swoje prawdziwe potrzeby. Książka “Potęga teraźniejszości” to idealna propozycja dla tych, którzy dopiero wkraczają na duchową ścieżkę i potrzebują przewodnika, w których budzi się ciekawość odkrywania, którzy chcą zacząć panować nad swoim życiem i w końcu wziąć swój los w swoje ręce. Dzięki radom i wskazówkom autora podróż wgłąb siebie staje się prostsza, bardziej świadoma i owocna – a efekty mogą okazać się naprawdę zaskakujące!

Potęga teraźniejszości – Eckhart Tolle

Żyjesz tu i teraz. Tylko Ty możesz sprawić, że Twoje życie będzie inne niż do tej pory. Chcesz wiedzieć, jak egzystować bez wszechogarniającego lęku, który paraliżuje Cię każdego dnia? Chcesz się pozbyć złości i irytacji? Dowiesz się, jak tego dokonać dzięki książce pod tytułem „Potęga teraźniejszości” autorstwa Eckharta Tolle’a.

Pracuj nad sobą!

Weź życie w swoje ręce – taki jest główny przekaz książki Eckharta Tolle’a, który zachęca czytelnika do pracy nad sobą, odkrywania swojego prawdziwego „Ja” oraz poszukiwania sensu życia. On sam stał się bohaterem historii, w której jawi się jako osoba niezwykła, ktoś, kto sprawia, że życie obcych ludzi nabiera wartości i staje się pełnią.

Na bazie własnych doświadczeń autor książki „Potęga teraźniejszości” pokazuje drogę do samopoznania, które wzbogaci i pozwoli poszerzyć świadomość samego siebie.

Dzieło o oświeceniu

Lektura „Potęgi teraźniejszości” może być dla Ciebie niezwykłym przeżyciem. Być może i Ty, jak wielu innych czytelników, odkryjesz siebie na nowo. Dzieło Tolle`a stać się może drogowskazem prowadzącym do lepszego przeżywania swojego życia i nie odkładania niczego na później. Powracaj do lektury zawsze wtedy, gdy będziesz potrzebował motywacji. Czytanie pozwoli Ci znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, sprawi, że pozbędziesz się wątpliwości. Wielokrotnie możesz analizować przemyślenia autora i sukcesywnie wdrażać je w swoją codzienność.

Pamiętaj, Twoje życie jest jedyne i niepowtarzalne. Odkryj to dzięki dziełu Eckharta Tolle’a.

Wydawnictwo: Galaktyka

Rok wydania: 2019

Format: 140×210

Ilość stron:256

 

Opis: Księgarnia Purana

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…