Pokochaj siebie. Jak zbudować dobrą relację z samą sobą, Silvia Congost

Waga 1 kg
%

40,99 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Pokochaj najważniejszą osobę w swoim życiu – siebie! Lubisz spędzać czas sama? A może potrzebujesz drugiej osoby, żeby czuć się dobrze? Jeśli wchodzisz w związki, bo nie chcesz być samotna, lub tkwisz w relacjach, w których nie czujesz się szczęśliwa, czas na to, żebyś zaopiekowała się sobą. Brak partnera nie oznacza, że jesteś sama. Masz siebie – najważniejszą osobę w swoim życiu.

Ten otulający poradnik to książka o budowaniu więzi z samą sobą, odzyskiwaniu dobrego samopoczucia po bolesnym rozstaniu i radzeniu sobie ze stratą bliskiej osoby oraz z żałobą po niej. Ta książka nauczy cię, jak nie uzależniać poczucia własnej wartości od partnera oraz jak nie bać się samotności. Dzięki niej przestaniesz wchodzić w niezdrowe związki z lęku przed samotnością czy w poszukiwaniu akceptacji i zrozumienia oraz uświadomisz sobie, że jesteś wystarczająca. Taka, jaka jesteś.

“Pokochaj siebie. Jak zbudować dobrą relację z samą sobą” Silvii Congost zachwyci wszystkich, do  których przemówiły Czuła przewodniczka Natalii de Barbaro, “Jedz, módl się, kochaj” Elizabeth Gilbert czy Biegnąca z wilkami Clarissy Estés.

Silvia Congost pomoże ci wzmocnić poczucie własnej wartości oraz nauczy cię cieszyć się życiem w pojedynkę, co pozwoli ci nawiązywać prawidłowe więzi z sobą i innymi. Zaufały jej już tysiące czytelniczek.

Pokochaj siebie!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Wydawnictwo: Znak Literanowa

Rok wydania: 2022

Okładka: miękka ze skrzydełkami

Format: 145×205

Ilość stron: 304

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg

group38
Może spodoba się również…

Wróć na górę