Obniżka! Nie daj się zjeść grzybom Candida Andrzej Janus Powiększ

Nie daj się zjeść grzybom Candida Andrzej Janus

Nowy

Nowe wydanie wzbogacone o przepisy kulinarne

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


31,90 zł

-3,00 zł

34,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Czy czujesz, że coś rujnuje twoje zdrowie a nie jesteś w stanie tego zdiagnozować? Czy mówiono ci, że twoje problemy zdrowotne są wytworem wyobraźni? Czy cierpisz z powodu niskiej energii, depresji, kłopotów z trawieniem, nadmiernego podrażnienia skóry? Jeśli tak, może to być przewlekła drożdżyca lub grzybica, inaczej kandydoza.

Nie ignoruj objawów! Kandydoza może prowadzić do zwiększenia ryzyka zachorowań na takie choroby jak: astma oskrzelowa, nowotwory, jaskra, łuszczyca czy cukrzyca.

Książka, którą oddajemy w twoje ręce pomoże ci oczyścić organizm z grzybicy. To wartościowy przewodnik, w którym opisany został kliniczny obraz tej choroby, czynniki sprzyjające jej rozwojowi a przede wszystkim metody leczenia. "Nie daj się zjeść grzybom Candida" to także propozycja zmiany diety i nawyków żywieniowych, zalecanych nie tylko ludziom chorym, ale także zdrowym.

Rok wydania: 2012

Format: 145x210

Ilość stron: 280

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Nie daj się zjeść grzybom Candida Andrzej Janus

Nie daj się zjeść grzybom Candida Andrzej Janus

Nowe wydanie wzbogacone o przepisy kulinarne

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii