Obniżka! Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego Andreas Moritz Powiększ

Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego Andreas Moritz

Nowy

Jak uniknąć współczesnych chorób

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


33,30 zł

-6,00 zł

39,30 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

W zaktualizowanym wydaniu bestselera Niezwykłe płukanie wątroby i woreczka żółciowego Andreas Moritz zajmuje się jedną z najczęstszych, aczkolwiek najrzadziej rozpoznawanych przyczyn chorób – kamieniami blokującymi wątrobę. Ci, którzy cierpią na niezwykle bolesne ataki woreczka żółciowego, doskonale zdają sobie sprawę z kamieni blokujących ten ważny organ. Jednak niewiele osób wie, że setki lub tysiące kamieni (głównie zbitek stwardniałej żółci) nazbierały się w ich wątrobach, często nie będąc przyczyną bólu, ani nie ujawniając się w żaden inny sposób przez dziesięciolecia.

Większość osób dorosłych zamieszkujących kraje uprzemysłowione, zwłaszcza ci, którzy cierpią na przewlekłe dolegliwości takie jak choroba serca, zapalenie stawów, stwardnienie rozsiane, rak czy cukrzyca, mają kamienie żółciowe blokujące drogi żółciowe w wątrobie. Ponadto 20 milionów Amerykanów w ciągu roku odczuwa ataki woreczka żółciowego. W wielu przypadkach leczenie ogranicza się jedynie do usunięcia woreczka żółciowego, co oznacza wydatki sięgające 5 miliardów dolarów rocznie. Ale takie podejście, nastawione jedynie na usuwanie objawów, nie likwiduje przyczyny choroby, a w wielu przypadkach jest nawet powodem powstania o wiele poważniejszych schorzeń.

Wydawnictwo: Vital

Rok wydania: 2013

Format: 160x210

Ilość stron: 268

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego Andreas Moritz

Oczyszczanie wątroby i woreczka żółciowego Andreas Moritz

Jak uniknąć współczesnych chorób

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii