Obniżka! Cukrowa mafia dr Hans-Ulrich Grimm Powiększ

Cukrowa mafia dr Hans-Ulrich Grimm

Nowy

Jak cukrowe lobby niszczy twoje życie

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


30,00 zł

-9,00 zł

39,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Kiedy mówimy biała śmierć, często myślimy o narkotykach. Niewiele osób uświadamia sobie jednak fakt, że codziennie każdy z nas spożywa środek, który równie dobrze pasuje do powyższej definicji jak heroina czy kokaina.

Cukier, bo o nim mowa, zbiera śmiertelne żniwo na całym świecie. Jest to silny środek uzależniający. Badania wskazują, że już w łonie matki dzieci są od niego uzależniane. Choć nie zdajemy sobie z tego sprawy, większość z nas zmuszona jest spożywać cukier także wbrew własnej woli. Przyjmujemy go w ukrytej formie, w produktach przemysłu spożywczego, które nie mają nic wspólnego ze słodyczami.

Jak wykazują niezależne badania, coraz więcej osób cierpi z powodu chorób będących konsekwencją spożywania cukru. Poza cukrzycą, na leczenie której przeznaczane są coraz większe pieniądze, środek ten wpływa na występowanie nadwagi, otyłości, choroby Alzheimera i raka.

Dlaczego tak poważny problem jest pomijany w głównym nurcie informacyjnym Czy cukrowe lobby trzyma w ręku polityków W jaki sposób stymuluje się sprzedaż tego białego proszku, a w debacie publicznej umniejsza jego skutki uboczne Hans-Ulrich Grimm jako pierwszy ujawnia skandaliczne związki pomiędzy państwową protekcją cukrowników i najważniejszymi chorobami cywilizacyjnymi. Ujawnia globalne powiązania biznesowe tego przemysłu, opowiada o cierpieniu ofiar oraz o tle i możliwościach rozwiązania cukrowego problemu.

Uwolnij się od białej śmierci .

Wydawnictwo: Vital

Rok wydania: 2014

Format: 205x145

Ilość stron: 253

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Cukrowa mafia dr Hans-Ulrich Grimm

Cukrowa mafia dr Hans-Ulrich Grimm

Jak cukrowe lobby niszczy twoje życie

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii