Zdrowi stulatkowie Powiększ

Zdrowi stulatkowie John Robbins

Nowy

Piękne i poruszające serce historie ludzi, z różnych zakątków świata, którzy żyją długo, zdrowo i co najważniejsze szczęśliwie.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


35,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Każdy młody mężczyzna- pisał Ernest Hemingway- myśli że będzie żyć wiecznie. Niestety niezaprzeczalny jest fakt, że starzejemy się. Jest to prawda dla każdego kraju i wszystkich ludzi na świecie. Mamy jednak do czynienia z szerokim wachlarzem różnic w sposobie odnoszenia się do tego aspektu rzeczywistości w różnych kulturach. Dla wielu z nas, żyjących w uprzemysłowionym współczesnym świecie, starzenie się jest źródłem rozpaczy, niepokoju. Boimy się starości. Zamiast postrzegać schyłek życia jako czas żniw, rozwoju , dojrzałości, obawiamy się, że problemy ze zdrowiem sparaliżują czerpanie szczęścia w tym dojrzałym okresie życia. Niezwykle ważne jest w dzisiejszych czasach, by zastąpić obecny obraz starości nowym spojrzeniem, dzięki któremu uznamy, że można być zdrowym, radosnym i cieszyć się życiem do końca swoich dni. Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, że istnieją całe społeczeństwa radosnych, pełnych energii ludzi, którzy cieszą się zdrowiem w wieku siedemdziesięciu, osiemdziesięciu, dziewięćdziesięciu, a nawet stu lat. Co więcej, wszystkie one mają wiele cech wspólnych, a ich sekrety zostały potwierdzone i w znacznym stopniu wyjaśnione dzięki wielu najnowszym odkryciom medycznym.Czeka państwa fascynująca wyprawa do różnych zakątków świata, poznacie historie zdrowych i szczęśliwych stulatków. Autor zaprowadzi czytelnika do miejsc gdzie wiek dojrzały, proces starzenia się, nie wiążą się z poczuciem smutku i tęsknoty za wieczną młodością, ale z dumą i wyróżnieniem.

Wydawnictwo: Purana

Rok wydania: 2006

Format: 155x230

Ilość stron: 347

ISBN: 83-6017-14-2

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Zdrowi stulatkowie John Robbins

Zdrowi stulatkowie John Robbins

Piękne i poruszające serce historie ludzi, z różnych zakątków świata, którzy żyją długo, zdrowo i co najważniejsze szczęśliwie.

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii