Obniżka! Tajemnica wody sekrety młodości Howard Murad Powiększ

Tajemnica wody sekrety młodości Howard Murad

Nowy

Przełomowy program regeneracji komórkowej twojego organizmu

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


10,00 zł

-23,90 zł

33,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Celem niniejszej książki jest ukazanie, jak w praktyczny, wykonalny i oszczędny sposób możesz zastosować Program Tajemnicy Wody w swoim życiu. Przedstawię rozwiązania, które - po pierwsze -zmniejszą uszkodzenia komórek i będą im zapobiegać tak, że komórki będą w stanie zatrzymywać w sobie więcej wody i składników odżywczych, po drugie zaś wyleczą i wzmocnią błony komórkowe oraz tkankę łączną. Nie musisz wprowadzać w życie od razu wszystkich trzech filarów Programu Kompletnego Zdrowia - leczenia miejscowego, wewnętrznego oraz działań w zakresie polepszenia samopoczucia. Pomyśl o nich jako o trzech bramach, przez które możesz dostać się do królestwa zdrowego i pełnego energii życia. Chociaż częścią mojej misji jest pomoc w skutecznym wykorzystaniu każdego aspektu powyższej triady, to jeżeli w tym tygodniu zastosujesz choćby jeden z nich, od razu zauważysz znaczącą różnicę. Ta niewielka poprawa, którą poczujesz, zmotywuje cię do dalszych działań.
   W przeciwieństwie do książek oferujących ścisłą konstrukcję planu działania, książka, którą trzymasz w ręku, prezentuje zagadnienia w trochę inny sposób. Ustrukturalizowane plany są nieskuteczne dla większości osób, a raz zrealizowane lub porzucone powodują, że nauki z nich płynące szybko są zapominane. Chcę nauczyć cię stylu życia zharmonizowanego z optymalną drogą zdrowego starzenia się. Posuwając się małymi krokami w kierunku przemiany twojego życia, z pewnością poczujesz poprawę samopoczucia, wyglądu i ogólnego dobrostanu. Na początku zapoznam cię z trzema głównymi elementami Programu Kompletnego Zdrowia wraz z metodami ich stosowania, a następnie podam dalsze wskazówki, które wraz z dziesięciopunktowym programem działania oraz propozycją dziesięciodniowego menu, będą ci służyć jako plan praktycznego zastosowania Programu Tajemnicy Wody. Jeżeli w ciągu dziesięciu tygodni wprowadzisz mój dziesięciopunktowy program w życie, to dostosujesz swój proces odnowy do czasu, jaki potrzebuje większość twoich komórek do własnej „przebudowy” lub regeneracji.

   Kiedy zaczniesz właściwie zajmować się sobą, to osiągniesz o wiele więcej niż tylko zdrowie i urodę. Zbudujesz wewnętrzne poczucie własnej wartości i przejmiesz kontrolę nad swoim życiem. Wkrótce odkryjesz wpływ programu na inne dziedziny twojego życia. Przekonała się o tym każda osoba, która przekroczyła próg Murad Inclusive Care Spa w Los Angeles i zaczęła stosować swój spersonalizowany program. Napisałem niniejszą książkę, ponieważ nie każdy ma możliwość odwiedzenia mojego centrum i skorzystania z jego pełnej oferty. Zaprezentuję ci, jak odjąć kilka lat od twojego wieku kalendarzowego - bez względu na to ile masz lat - i sprawić, by każdy (łącznie z tobą)

Wydawnictwo: Laurum

Rok wydania: 2011

Format: 140x210

Ilość stron: 265

 

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Tajemnica wody sekrety młodości Howard Murad

Tajemnica wody sekrety młodości Howard Murad

Przełomowy program regeneracji komórkowej twojego organizmu

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii