Wyprzedaż! Do Nieba i z powrotem lek. med. Mary C.Neal Powiększ

Do Nieba i z powrotem lek. med. Mary C.Neal

Nowy

Śmierć, Niebo, aniołowie i powrót do życia. Prawdziwa historia lekarza chirurga

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


10,00 zł

-24,00 zł

34,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Prawdziwa historia, napisana przez chirurga. Autorka doświadczyła śmierci klinicznej w trakcie spływu kajakowego i udało jej się „wrócić”. W trakcie czterdziestominutowej reanimacji odbyła niezwykłą podróż do Nieba. Książka stanowi relację z tego wyjątkowego zdarzenia.


Mary C. Neal, to z wykształcenia naukowiec, z zawodu lekarz, z natury sceptyk, a mimo to przeżyła coś, co można uznać za współczesny cud i teraz dzieli się z Tobą tym fascynującym doświadczeniem. Opisuje emocje towarzyszące jej w trakcie pobytu w Niebie,  oraz głęboki smutek, którego doznaje, gdy uświadamia sobie, że czas jej śmierci jeszcze nie nadszedł i będzie musiała wrócić z powrotem na ziemię. 


Autorka przekazuje cenne informacje, które uzyskała w trakcie spotkania z aniołami i innymi istotami. Zadała im pytania na tematy, które nurtują wszystkich, takie jak: gdzie jesteśmy przed narodzeniem i dokąd idziemy po śmierci, jaki mamy cel żyjąc tu, na Ziemi, dlaczego złe rzeczy

przytrafiają się dobrym ludziom? Teraz Ty też możesz poznać odpowiedzi i odkryć tajemnicę istnienia. Jej opowieść jest dowodem i obietnicą na dalsze życie. Dzięki przesłaniom prosto z Nieba zdołasz wyzbyć się obaw dotyczących śmierci. Relacja ta zmieni Twoje dotychczasowe myślenie i napełni Cię ogromną nadzieję na przyszłość. Życie nabierze innego znaczenia, stanie się pełniejsze. Każdy dzień będzie prawdziwym świętem, największym darem jaki posiadasz. Poznasz tajemnicę życia i przekonasz się, że wszystko co robisz, ma ogromny wpływ na dalsze życie, już nie na Ziemi.

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Rok wydania: 2011

Format: 145x210

Ilość stron: 210

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Do Nieba i z powrotem lek. med. Mary C.Neal

Do Nieba i z powrotem lek. med. Mary C.Neal

Śmierć, Niebo, aniołowie i powrót do życia. Prawdziwa historia lekarza chirurga

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii