Wyprzedaż! Wszystko o raku piersi Ruth H Grobstein Powiększ

Wszystko o raku piersi Ruth H Grobstein

Nowy

Rak piersi - taka diagnoza zwykle brzmi jak wyrok, ale nie musi być wyrokiem.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


10,00 zł

-19,00 zł

29,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 Książka Ruth H. Grobstein to praktyczny poradnik dla kobiet dotkniętych rakiem piersi. Autorka opisuje to, co powinna wiedzieć każda pacjentka. Skupia się na tym, co najważniejsze i co dobrze zna z praktyki klinicznej. Nie obiecuje, że wszystko będzie dobrze. Przytacza dane statystyczne, ale nieustannie przypomina, że pacjentka nie jest statystyką, lecz kimś walczącym o zdrowie i życie, a jej wiedza oraz świadome uczestnictwo w procesie leczenia mają nieocenione znaczenie dla powodzenia terapii. Grobstein nie epatuje opisami skutków ubocznych chemioterapii czy naświetlań.
Ale jednocześnie ich nie bagatelizuje, traktuje pacjentkę jak osobę dojrzałą, którą trzeba uprzedzić o cenie, jaką warto zapłacić za życie. Książka ta omawia także profilaktykę, sposoby badania się i uspokoi te kobiety, które raka się boją.
To pierwszy na polskim rynku poradnik, który w sposób przystępny, a zarazem daleki od żargonu medycznego omawia zagrożenia związane z nowotworem, metody leczenia i jego skutki. Temat został przedstawiony jasno, a zarazem dokładnie. Książka powinna towarzyszyć każdemu, kto staje do walki z rakiem piersi.

Wydawnictwo: WAB

Rok wydania: 2007

Format:  135x210

Ilość stron: 220

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Wszystko o raku piersi Ruth H Grobstein

Wszystko o raku piersi Ruth H Grobstein

Rak piersi - taka diagnoza zwykle brzmi jak wyrok, ale nie musi być wyrokiem.

Napisz opinię

30 Innych produktów z tej kategorii