Naturalne preparaty

Promocje

Nowe produkty

Wydawcy / Producenci

Naturalne preparaty

W kategorii tej proponujemy naszym klientom preparaty, które można stosować zarówno w profilaktyce zdrowotnej, jak również przy wzmacnianiu organizmu w przypadku spadku odporności. Warto zwrócić uwagę na dział - kuracje przeciw pasożytom - można tutaj znaleźć produkty na oczyszczanie organizmu z pasożytów. Autorka książki "Kuracja życia" proponowała cykliczne i gruntowne oczyszczanie organizmu za pomocą kuracji ziołowych na oczyszczanie jelit, nerek i wątroby. Zachęcamy również do zapoznania się z działem - zioła i suplementy diety. Można tu znaleźć preparaty wspomagające siły witalne organizmu - chlorella, młody jęczmień - sproszkowany sok, witaminę D3, srebro koloidalne. Przeczytaj jakie kuracje przeciw pasożytom są najskuteczniejsze i jakie suplementy diety przyjmować, aby zwiększyć ich skuteczność. Znajdziesz tutaj takie produkty jak młody jęczmień, chlorellę, witaminę D3 i wiele innych produktów w  atrakcyjnej cenie.

Naturalne preparaty   Jest 58 produktów.

Podkategorie

 • Oczyszczanie jelit, nerek i wątroby

  Kuracja życia metodą Dr Clark ukazuje źródła wielu współczesnych chorób trapiących naszą cywilizację. Można wydzielić dwie zasadnicze płaszczyzny, są to obecne w przyrodzie organizmy, działające zakażająco na organizm człowieka (wszechobecne bakterie, wirusy, grzyby oraz pasożyty) oraz szerzące się zanieczyszczenia naszego środowiska naturalnego przez wydzielające się toksyny (związki chemiczne, metale ciężkie itp.) Kuracje oczyszczające organizm, w tym Kuracja życia metodą dr Clark, są terapią, wykorzystującą elementy medycyny ludowej, między innymi zioła oczyszczające organizm np. z pasożytów. Wszystkie zestawy proponowanych przez nas ziół pochodzą z ekologicznych źródeł i gwarantujemy ich wysoką jakość. Oczyszczenie organizmu z pasożytów przynosi niezwykłe skutki: wieloletnie choroby przestają dawać jakiekolwiek objawy, odchodzi zmęczenie, następuje poprawa samopoczucia. Ponadto kuracje oczyszczające organizm pozwolą na pozbycie się infekcji, alergii i innych przykrych dolegliwości. Proponowane przez Dr Clark oczyszczanie organizmu z pasożytów bazuje przede wszystkim na zastosowaniu odpowiednich preparatów takich jak orzech czarny, ekstrakt z goździka czy piołunu oraz wprowadzenia odpowiedniej higieny życia.

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów na oczyszczalnie jelit już dzisiaj.

  W celu uzyskania optymalnego dla zdrowia efektu wskazane jest przeprowadzenie następujących kuracji:

  1. Kuracja na oczyszczanie jelit

  2. Kuracja na oczyszczanie wątroby

  3. Kuracja na oczyszczanie nerek

  1. Nieoczyszczone jelita, to nie tylko problemy z trawieniem i wydalaniem, ale także przyczyna otyłości i wzdęć. Dodatkowo złogi mogą przyczynić się do obciążenia innych organów wewnętrznych w tym serca i mózgu. Mogą także dawać objawy zmęczenia ogólnoustrojowego.

  2. Nieoczyszczona wątroba, to nie tylko problemy z trawieniem i systemem obronnym organizmu, lecz także zaburzenia krążenia, zanieczyszczenie krwi, podatność na stres i agresję, zły stan cery, osłabione paznokcie, różne dolegliwości związane z oczami.

  3. Nieoczyszczone nerki to nie tylko problemy związane z oddawaniem moczu i równowagą kwasowo-zasadową, lecz także niekorzystny wpływ na ciśnienie krwi, zatrzymanie płynów ustrojowych, gromadzeniem szkodliwych produktów przemiany materii.

 • Zioła i suplementy diety

  "Przeciw każdej dolegliwości wyrosło zioło lecznicze" Paracelsus. Tematyka niektórych naszych książek o zdrowiu związana jest z konkretnymi preparatami, które zamieszczone są w tym dziale. W książce Trawy zbóż można znaleźć informacje o młodym jęczmieniu. W Kuracji życia dowiesz się dlaczego warto systematycznie oczyszczać organizm a szczególnie - jelita, nerki, wątrobę i w jaki sposób nasi przodkowie radzili sobie z pasożytami pijąc nalewkę z orzecha czarnego. Mamy także publikacje dotyczącą dawkowania witaminy D3 – Kuracja witaminą D3 w wysokich dawkach. Szczególnej uwadze polecamy srebro koloidalne, które zwane jest również zdrowym antybiotykiem. Koloidalne srebro dzięki swym właściwościom potrafi leczyć wiele chorób współczesnej cywilizacji. Jak widzimy rośliny wykazują wachlarz właściwości prozdrowotnych, dlatego w naszej ofercie znajdziesz zioła oczyszczające organizm takie jak BIO chlorella w tabletkach, spirulina w tabletkach, młody jęczmień w tabletkach pochodzących z ekologicznych upraw i wiele innych suplementów diety.

na strone
Wyświetlam 1 - 12 z 58 produktów
Wyświetlam 1 - 12 z 58 produktów