Opanuj ODDECH Dan Brule

Mistrzowska droga do sukcesu w życiu, miłości i nie tylko.

%

43,40 

Opis

Dan Brue – światowej sławy zarówno ekspert jak i pionier w pracy z oddechem oraz przodujący działacz ruchu Duchowego Oddychania. Jego techniki  oddechowe stosuje ponad 150 tysięcy ludzi, a jego książki wydano w ponad 60 krajach.  Metodę Dan Brue stosują sportowcy, psychoterapeuci, naturopaci, fitness trenerzy, osoby medytujące, coachowie, ludie biznesu,  jogini i inni dla których ważny jest rozwój personalny.

Każdy oddycha, robimy to w sposób intuicyjny i niewyuczony. Jest to pierwsza czynnością jaką wykonujemy po narodzeniu. To podstawowa funkcja życiowa, od której zależy prawidłowe funkcjonowanie wszystkich narządów w ciele. Ale czy oddychamy prawidłowo?

Codziennie wykonujemy około 20 tysięcy wdechów i wydechów. W książce przeczytasz jak wykorzystać tą czynność jako okazję do poprawy zdrowia. Nauczysz się jak dzięki oddechowi zmniejszyć stres, oczyścić umysł, zwiększyć wydajność organizmu, opanować chroniczny ból, bezsenność, nadwagę , rozkojarzenie, lęk czy depresję. Poznasz technikę Breath Mastery oraz praktyczne ćwiczenia pracy z oddechem.

Oddychaj i ciesz się zdrowiem!

Wydawnictwo: Vital

Rok wydania: I wydanie 2021

Format: 150×210

Ilość stron:272

group38
Może spodoba się również…

NEWSLETTER

Subskrybuj jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach