Olej z cytryńca chińskiego Schisandry 100 ml Proaktiv

Wspiera serce i krążenie

Waga 0,50 kg

45,00 

Opis

Suplement diety 100ml

Cytryniec chiński (Schisandra chinensis) wspiera dobre samopoczucie, zwiększa odporność organizmu na czynniki stresowe, szczególnie w warunkach przepracowania. Przyczynia się do poprawy i wzrostu wytrzymałości i zwalczania zmęczenia w warunkach stresu fizycznego.  Wykazuje działanie adaptogenne na organizm, czyli wspomaga zdolności przystosowawcze organizmu.  Nasila procesy poznawcze, analityczne i kojarzeniowe. Poprawia pamięć i zdolność uczenia się. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wątroby. Schizandryna zawarta w oleju poprawia ostrość widzenia. Dodatkowo wspiera naturalne funkcje oczyszczające organizm.

Składniki: Olej z owoców cytryńca chińskiego (Schisandra chinensis Bail), zimnotłoczony, nierafinowany.

Zalecana dzienna porcja: 1-3 łyżeczki dziennie.

Przeciwwskazania: Indywidualna nietolerancja, nadwrażliwość na składniki, okres ciąży, wysokie ciśnienie tętnicze, ostre zaburzenia pracy serca, epilepsja.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Przechowywać szczelnie zamknięte w miejscu niedostępnym dla dzieci, chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

Producent: Pro Aktiv

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przechowywać szczelnie zamknięte w miejscu niedostępnym dla dzieci, chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Informacje dodatkowe

Waga 0,50 kg

NEWSLETTER

Subskrybuj jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach