Obniżka! Praktykowanie Obecności Joel S. Goldsmith Powiększ

Praktykowanie Obecności Joel S. Goldsmith

Nowy

Głęboko inspirująca książka...

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


27,00 zł

-5,00 zł

32,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

"Każdy, kto zaznał niezadowolenia, niezaspokojenia czy frustracji będzie w stanie zobaczyć, że istnieje tylko jedno brakujące ogniwo w całym tym łańcuchu harmonijnego życia. Jest nim praktykowanie obecności Boga - świadome, codzienne, w każdej godzinie przebywanie w jakiejś duchowej prawdzie z pisma świętego, bez względu na to czy to będzie pismo chrześcijańskie, hebrajskie, hinduskie, buddyjskie, taoistyczne czy muzułmańskie." - ze wstępu do książki.
Sławny wykładowca i nauczyciel Joel S. Goldsmith prowadzi nas krok po kroku od frustracji, poczucia braku i ludzkiego niezadowolenia do świadomego związku ze Stwórcą. Fałszywe przekonanie, że żyjemy w oddzieleniu od Boga może być zastąpione przez radosne doświadczenie transcendentalnej Obecności, która zawsze jest przy nas, a każdy, kto pozostaje na nią otwarty jest prowadzony, ochraniany i zaopatrywany w nieskończoną miłość i inteligencję. Autor wyjaśnia zasadę funkcjonowania zasobów duchowych i odsłania tajemnicę braterstwa ludzkości jako istniejącego w świecie kręgu Świadomości Chrystusowej.

Wydawnictwo: Biblioteka Nowej Ziemi

Rok wydania: 2010

Ilość stron:204

Format: 135x205

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Praktykowanie Obecności Joel S. Goldsmith

Praktykowanie Obecności Joel S. Goldsmith

Głęboko inspirująca książka...

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Innych produktów z tej kategorii