Obniżka! Miłość i Wdzięczność Joel S. Goldsmith Powiększ

Miłość i Wdzięczność Joel S. Goldsmith

Nowy

...o duchowych sekretach spełnionego życia

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


25,00 zł

-4,00 zł

29,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji


Oto specjalny zbiór kluczowych tekstów autorstwa Joela S. Goldsmitha o naturze, znaczeniu i możliwościach Miłości. Książka w sposób zwięzły i bezpośredni dostarcza mam spojrzenia na takie kwestie jak miłość i kochanie po ludzku, miłość uniwersalna, miłość Boska oraz odwieczne wyzwanie, aby wykroczyć poza świat materialny. Idee i myśli Goldsmitha zawarte na tych stronicach prosto lecz dogłębnie prezentują moc miłości , która jest mam przypisana, aby przemienić siebie, swoje doświadczenia życiowe i ostatecznie świat. Autor zachęca nas, abyśmy widzieli miłość jako dar , który już otrzymaliśmy; dar, który przejawia się w samym centrum naszego życia. Pokazuje nam, w jaki sposób miłość staje się uniwersalnym środkiem, przez który dochodzimy do rozpoznania czystej Światłości w każdej osobie i w każdej sytuacji.


Goldsmith akcentuje specjalne cechy miłości, które mogą dostarczyć rozwiązania dla wielu problemów materialnych. Jednakże, ta książka jest ważna dla każdego. Czy dana komuś w darze, czy do własnego czytania w momentach stresu, załamania lub zwątpienia, dla doświadczenia radości z poszerzania swojego rozumienia tego najważniejszego tematu. Jest pewne, że jej lektura wzbogaci duchowe życie każdego, kto po nią sięgnie.

 

Wydawnictwo: Biblioteka Nowej Ziemi

Rok wydania: 2016

Format: 130x210

Ilość stron: 164

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Miłość i Wdzięczność Joel S. Goldsmith

Miłość i Wdzięczność Joel S. Goldsmith

...o duchowych sekretach spełnionego życia

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Innych produktów z tej kategorii