Obniżka! Gra świadomości Adamus Saint-German Powiększ

Gra świadomości Adamus Saint-Germain

Nowy

Jak powstaje twoja rzeczywistość i jak możesz ją zmieniać

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


36,95 zł

-4,00 zł

40,95 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Ludzie grają, że są ludźmi, ze wszystkimi swoimi ograniczeniami i słabościami, chociaż tak naprawdę nie są. Duchowi poszukiwacze grają, że są na drodze do oświecenia, chociaż wcale nie są. Ludzie odgrywają ofiary bądź męczenników chociaż wcale nimi nie są. Ale to wszystko jest grą o czym dowiesz się z książki „Gra świadomości”.

W „Grze świadomości” mistrz Adamus Saint-Germain zaczyna od wyjaśnienia metafizyki energii i zdefiniowania ważnej różnicy między świadomością a energią. Adamus zachęca każdego aby grał rolę Mistrza, zamiast odgrywać niedoskonałą, ludzką istotę. Takie postępowanie dosłownie zmienia rodzaj energii przyciąganej do życia i w efekcie odmienia teatr rzeczywistości, w jakiej funkcjonuje. Ta książka sprawi, że będziecie się śmiać i złościć, ale na pewno poddacie w wątpliwość wasze przekonania co do sposobu, w jaki rzeczywistość jest tworzona i doświadczenia.

Wydawnictwo: Biały Wiatr

Rok wydania: 2015

Format: 145x205

Ilość stron: 192

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Gra świadomości Adamus Saint-Germain

Gra świadomości Adamus Saint-Germain

Jak powstaje twoja rzeczywistość i jak możesz ją zmieniać

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Innych produktów z tej kategorii