Obniżka! Sztuka medytacji Joel S. Goldsmith Powiększ

Sztuka medytacji Joel S. Goldsmith

Nowy

Nauka codziennej medytacji

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


27,00 zł

-5,00 zł

32,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Joel Goldsmith, jeden z wielkich mistyków XX w., poświęcił swe życie nauczaniu innych "Drogi do Nieskończoności - wypracowanych przez siebie zasad rozwoju duchowego.

"Sztuka medytacji" jest pasjonującym wprowadzeniem do regularnego programu codziennych medytacji, które stwarzają jednię z Bogiem powodując zrozumienie Twojego miejsca w świecie. Goldsmith nie zajmuje się teoriami, ani teologią, lecz potrzebą modlitwy. Poczynając od powszechnego przekonania ludzkości, że nie jesteśmy sami - i że jest wyższa siła - ten praktyczny przewodnik pomoże czytelnikowi uzyskać autentyczną wolność od pułapek dnia codziennego, które stwarza świat. 
Sztuka słuchania wewnętrznego głosu jest zaawansowaną formą modlitwy praktykowaną przez mistyków wszystkich czasów, niezależnie od przyjętej tradycji religijnej. Praktykowanie procedur przedstawionych w "Sztuce medytacji" połączy czytelników szukających duchowego umocnienia ze Stwórcą i otworzy ich świadomość na wiedzę, kim naprawdę są.

Wydawnictwo: Biblioteka Nowej Ziemi

Rok wydania: 2010

Ilość stron: 206

Format: 135x205

 

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Sztuka medytacji Joel S. Goldsmith

Sztuka medytacji Joel S. Goldsmith

Nauka codziennej medytacji

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Innych produktów z tej kategorii