Obniżka! Grzmot Ciszy Joel S.Goldsmith Powiększ

Grzmot Ciszy Joel S.Goldsmith

Nowy

Istotny wkład w duchowe przebudzenie ludzkości

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


29,00 zł

-3,00 zł

32,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Kiedy książka Grzmot Ciszy została pierwszy raz wydana, okrzyknięto, że wyprzedza o sto lat swoją epokę. Tajemna mądrość, którą zawiera nie została nigdy przedtem publicznie odsłonięta. Od tamtego czasu rozsiani po całym globie uczniowie Joela S. Goldsmitha poświęcili swe życie, aby duchowe zasady, zwane Drogą do Nieskończoności, przejawić w praktyce i uczynić widzialnymi dla wszystkich.
Napisany współczesnym językiem Grzmot Ciszy uczy : jakie są cel i funkcje umysłu, wyjaśnia zasadę niestawiania oporu, odsłania tajemnicę jednej siły i ukryte znaczenie Kazania na Górze. Dla tych, którzy mają „uszy do słuchania i oczy do patrzenia” objawienie Grzmotu Ciszy jest perłą bez ceny.
Duchowe prawa odsłonięte tutaj są podstawą dla życia duszy i uwalniają nas od więzów względem jakichkolwiek osób, okoliczności i rzeczy – wolni, by żyć i przemierzać Ziemię bez lęku… dzięki Łasce.

"Nowe pokolenie poszukujących sensu życia i otwartych na prawdę odkrywa teraz nauki Joela S. Goldsmitha, które choć przekazane w połowie XX wieku nie straciły nic ze swojej aktualności, żywotności i mocy. Przewiduję, że ten duchowy przekaz dotrze i wpłynie na jeszcze większą ilość osób w obecnym okresie, niż za życia autora. Wszystkie dzieła Joela S. Goldsmitha napisane są pod głębokim natchnieniem i wnoszą istotny wkład w duchowe przebudzenie ludzkości." 
                                                                                     

                                                                                   Eckhart Tolle

Wydawnictwo: Biblioteka Nowej Ziemi

Rok wydania: 2010

Ilość stron:233

Format: 135x205

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Grzmot Ciszy Joel S.Goldsmith

Grzmot Ciszy Joel S.Goldsmith

Istotny wkład w duchowe przebudzenie ludzkości

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Innych produktów z tej kategorii