Neem Aurospirul 100 kapsułek, 35 gram

Neem zwany lokalna apteką w Indiach

Waga 0,5 kg

59,00 

Opis

Neem  100 kapsułek, 35 gram, produkt wegański (kapsułki zrobione z roślinnej celulozy) , posiada Certifikaty Fair Trade, India Organic.

Fair trade jest gwarancją uczciwego wynagrodzenia, równouprawnienia kobiet i mężczyzn, braku pracy dzieci, odpowiedniej opieki socjalnej oraz rozwoju lokalnej społeczności. Farma usytuowana jest w południowych Indiach i spełnia wszelkie wymogi produkcji ekologicznej.

Wyciąg z miodły indyjskiej od tysiącleci wpisany jest w kanon medycyny ajurwedyjskiej.

Azadirachta indica, znane powszechnie jako neem, jest jednym z najpopularniejszych ziół używanych w medycynie ajurwedyjskiej. Już pierwsze sanskryckie teksty medyczne odnoszą się do właściwości owoców, nasion, liści, korzeni i kory drzewa neem oraz oleju z jego nasion. Często nazywane jest „lokalną apteką”.

Zalecana dzienna porcja do spożycia: 2–6 kapsułek / 1–3 g (proszek, czubata łyżeczka to ok. 5 g) – spożyć w trakcie lub po posiłku.

Składniki: Neem (Azadirachta indica) Każda kapsułka zawiera czysty, certyfikowany, organiczny Neem (350 mg).

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Producent: Aurospirul

Kraj pochodzenia: Neem hodowane jest w Indiach. Suszone i proszkowane w Auroville.

Dystrybutor w Polsce:

MOMA AYURVEDA
Marcin Skowroński
Os. Wieniawa 71/8
64-100 Leszno

Wszelkie informacje zawarte tutaj mają charakter wyłącznie informacyjny i w żadnym wypadku nie zastępują porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Informacje dodatkowe

Waga 0,5 kg
Wróć na górę