Arjuna Aurospirul 100 kapsułek, 100 gram

W Indiach znane jako „Migdałecznik zioło serca” W ajurwedzie stosowane jest od ponad 2700 lat.

Waga 0,5 kg
%

45,00 

Opis

Arjuna 100 kapsułek, 100 gram, produkt wegański (kapsułki zrobione z roślinnej celulozy) , posiada Certifikaty Fair Trade, India Organic.

Fair trade jest gwarancją uczciwego wynagrodzenia, równouprawnienia kobiet i mężczyzn, braku pracy dzieci, odpowiedniej opieki socjalnej oraz rozwoju lokalnej społeczności. Farma usytuowana jest w południowych Indiach i spełnia wszelkie wymogi produkcji ekologicznej.

Składniki:  Arjuna (Terminalia Arjuna) Czysty, certyfikowany, organiczny Arjun 100g.

Spożycie: zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1-3 g, w trakcie lub po posiłku.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Stosować kilka tygodni dla osiągnięcia pożądanego efektu poprawy samopoczucia i zdrowia. Stosowanie naturalnych preparatów daje stopniowy, ale długotrwały efekt.

Przeciwwskazania: Osoby przyjmujące leki na nadciśnienie i cukrzycę powinny zachować ostrożność bądź skonsultować się z lekarzem. Nie zaleca się kobietom w ciąży.

Producent: Aurospirul

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Wszelkie informacje zawarte tutaj mają charakter wyłącznie informacyjny i w żadnym wypadku nie zastępują porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Informacje dodatkowe

Waga 0,5 kg

NEWSLETTER

Subskrybuj jeśli chcesz otrzymywać informacje o promocjach