Brahmi Aurospirul 100 kapsułek, 35 gram

Brahmi słowo będące synonimem wiedzy i inteligencji

Waga 0,5 kg
%

51,00 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Opis

Brahmi 100 kapsułek, 35 gram, produkt wegański (kapsułki zrobione z roślinnej celulozy) , posiada Certifikaty Fair Trade, India Organic.

Fair trade jest gwarancją uczciwego wynagrodzenia, równouprawnienia kobiet i mężczyzn, braku pracy dzieci, odpowiedniej opieki socjalnej oraz rozwoju lokalnej społeczności. Farma usytuowana jest w południowych Indiach i spełnia wszelkie wymogi produkcji ekologicznej.

Składniki: Brahmi (Bacopa monnieri), celuloza roślinna (kapsułka).

Każda kapsułka zawiera 350 mg czystej, certyfikowanej organicznej Brahmi.

Kapsułki są w 100% wegetariańskie. Wolne od laktozy. Wolne od pszenicy. Wolne od glutenu.

Masa netto: 35 g (100 kapsułek)

Sposób użycia: zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 2-6 kapsułek. Spożyć w trakcie lub po posiłku.

Producent: Aurospirul

Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Wszelkie informacje zawarte tutaj mają charakter wyłącznie informacyjny i w żadnym wypadku nie zastępują porady lekarza. W razie choroby skontaktuj się z lekarzem i zastosuj do jego zaleceń.

Informacje dodatkowe

Waga 0,5 kg