Złoto koloidalne

Analizując zdobycze starożytnego Egiptu niejednokrotnie zwracamy uwagę na rozwój medycyny, jaki był udziałem mieszkańców państwa faraonów. To właśnie tam po raz pierwszy zaczęto wykorzystywać złoto w celach leczniczych. Nie stronili od niego jednak również chińscy lekarzy, w średniowieczu zaś złoto stało się dla wielu osób niemal obsesją. I nawet jeśli w kolejnych stuleciach zapomnieliśmy o jego prozdrowotnych właściwościach, nie możemy nie dostrzec tego, że obecnie powoli do nich wracamy. Z pomocą przychodzi nam przy tym złoto koloidalne.

Czym jest złoto koloidalne?

Gdy mówimy o złocie koloidalnym, zwykle mamy na myśli zawiesinę składającą się z cząsteczek kruszcu o mikroskopijnej wielkości znajdujących się w wodzie destylowanej. Zawiesina ta może zostać utworzona dzięki procesowi rozpuszczania złotej elektrody, do czego dochodzi pod wpływem prądu elektrycznego, którego stężenie jest bardzo niskie.
W tym miejscu warto podkreślić, że nie jest ono zawsze tak samo skuteczne. Kluczowe znaczenie ma w jego przypadku zarówno wielkość, jak i stężenie cząsteczek złota w roztworze. Co ciekawe, niedobrze, jeśli jest ich za dużo, preparat nie tylko nie jest bowiem wtedy skuteczniejszy, ale również może prowadzić do nieoczekiwanych konsekwencji.

Jakie właściwości ma złoto koloidalne?

Po złoto koloidalne można sięgać z wielu powodów. To znakomita opcja, jeśli zależy nam na regeneracji organizmu, złoto przydaje się jednak również, gdy niepokojące nas zmiany dotyczą zarówno układu pokarmowego, jak i krwionośnego. To także sposób na wzmocnienie pozytywnej energii, jaką posiada nasze ciało, nic więc dziwnego, że poprawia nie tylko kondycję ciała, ale i samopoczucie. Złoto koloidalne może być cennym wsparciem u pacjentów z reumatyzmem, zapaleniem węzłów chłonnych, a nawet przy stwardnieniu rozsianym. Może też wspierać leczenie nowotworów.
Nie znaleziono produktów, których szukasz.

KSIĄŻKA

ksiazki

WYPRZEDAŻ
KSIĄŻKA 10-20 ZŁ

wyprzedaż książek

SUPLEMENTY
DIETY

Suplementy diety

KURACJE
OCZYSZCZAJĄCE

kuracje oczyszczające